Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én rühellem már Taylor...

Csak én rühellem már Taylor Swiftet?

Figyelt kérdés

Régebben sem volt szimpatikus, de legalább nem ő folyt a csapból is. Mostanában már falra mászok a hype-tól ami körülveszi teljesen indokolatlanul.

Legalább a zenéje lenne jó, de a hangja nagyon gyengécske, a klipjei gagyik és állandóan csak ugyanarról énekel. Semmi változatos, semmi egyedi nincs benne.

Az alapvető habitusa, személyisége is bosszantó. A megnyilvánulásai alapján egy kényeskedő, beképzelt, vinnyogós kis színészcsitri, ráadásul a szörnyű kategóriából: Minden mű, amit csinál, de tényleg. A magánéletét nem is lehet komolyan venni, annyira megjátssza magát állandóan.

Mindezek mellett szegénykém sosem volt egy szépség, mostanra talán megtalálta azt a hajat, ami valahogy áll neki, de még így is egy menyétre emlékeztet az arca, az "alakja" meg olyan, mint egy 14 éves fiúnak.


Mindezek mellett egyszerűen nem értem, mit esznek rajta annyira, hogy rekordokat döntöget meg díjakat kap egymás után. A világ legátlagosabb énekesnőjeként ismerte meg szerintem mindenki, kétlem, hogy ez az éves alatt változott, maximum a körítés még szájbarágósabb lett. Ezért is tettem fel ezt a kérdést.


2015. okt. 22. 19:47
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
49%

Túl hamar fejezted be a tanulást! Azt még nem sikerült megtanulni, hogy a mondatokat nagy betűvel kezdjük és mindig teszünk írásvégi mondatjelet. :D


Azért az írásod stílusa is sokat el tud mondani.

2016. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

:D Bizony, bizony.

Bár mindig könnyebb itt pattogni, mint elővenni azt a fránya nyelvtan könyvet.

2016. márc. 13. 19:51
 23/43 anonim ***** válasza:
0%
Ha már ilyen kötekedős kedvedben vagy magadat is felköthetnéd a gerendára.Nem tudom ti hogy vagytok vele tökéletességek hogy a neten állandóan hibátlanul írtok.Na hát én k_rvára leszarom hogy a mondatot a kib_szott neten nagy betűvel kezdem e. Majd nyelvtanórán meg egyébként kézzel írva nagy betűvel kezdem de nem hinném hogy itt bárki is ellenőrizné e. És mi van azzal aki mindent ékezet nélkül végig kis betűvel ír? Gratulálok elfogytak a nyávogási indokaid erre belekötsz a helyesírásomba. Ez most komoly? :DD és már csak azért is kisbetűvel kezdem hogy essen ki a lelked a rossz érzéstől,gondolom nyelvtanból diplomáztál.(én megelégszem nyelvtanból a 4.7 átlagommal ami tudom hogy nem tökéletes de sajnos tőlem csak ennyi telik.) ismerd be már mással nem tudsz jönni csak a helyesírással mert végső elkeseredettségedben keresel valami kiutat hogy jóóóóól beolts.Pedig csak olvasd el a "kérdésedet" szerintem mindjárt kiteszem egyébként a 16.000 nézettségű oldalamra hogy döntsék el inkább ők hogy most kettőn közül mégis ki a gyerekes és szánalomra méltó.Egyszerűen lerí a soraidról hogy egy önbizalom hiányos csaj írta aki magával nincs megelégedve és ezért másban keresi a hibát pláne meg olyanban aki nála ezerszer jobb ember. De úgysem érted meg ugye hogy nem vagy tökéletes?! El vagy varázsolva de ha majd kapsz egy-két pofont az élettől meg tanulod hogy nem ez a világ legnagyobb problémája hogy egy elismert énekesnőt nem szeretsz és muszáj ezt kiírni mert nem bírod elviselni a dolgot,nincs kivel megbeszélned így hát idegenekhez kell fordulnod hogy kibeszélhesd jól hogy mekkora egy álszent így táplálván a lelkedet ami csak arra vár hogy mikor érezheted magad jobbnak mint más.Remélem elérted amit akartál és így most már viháncolva mész végig az utcán önbizalommal telve csak mert pár idegen a netről egyet értett veled. De ezeknek én a helyedbe inkább twitterre mennék és írnám ki ugyanezeket nyilván ha tudsz angolul(és nem google fordító xdd) és hidd el ott szó szerint az öngyilkosságba menekült már egy-két ember annyira nem hagyták békén utána. És igen keress rá a neten.Megtörtént. na remélem elég sokszor kezdtem a mondatomat kisbetűvel hogy idegesítsem azt a tökéletes lelkedet mert olyan hibátlan vagy.(de ez titok)
2016. márc. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
44%
Ja amúgy ahogy elnézem az eddigi válaszokat senki nem értett veled egyet.
2016. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Amúgy nem tűnt fel, hogy két külön személy?:D Az írásos részt én írtam, a vitát viszont mással folytatod. :D


Csak ez a " neten kit érdekel " is sok mindent el tud egy emberről árulni, mármint hogy neten miképpen ír, egyik egyetemi tanárom foglalkozik komolyabban grafológiával és még ott jött ez fel témaként, hogy interneten mi a helyzet. Volt pár meglepetés. :D

2016. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

#23

:DDDDDDDDDD Feldobod a napomat, esküszöm.

Ember, neked mégis mekkora az IQ-d? :D:D A vérnyomásod egyharmada? Most küldtelek el diszkréten a p#csába, erre írsz nekem még egy regényt a semmiről?:D:D Nem veszed észre, hogy a feléig sem olvasom el a sok összefüggéstelen humbugot, amit ide benyomsz? Ki a jóistent érdekel, mennyi az átlagod? Meséld már el a egész életed, hogy nekem bizonyíts. :D:D

Besz#rok, mekkora kretének járnak erre az oldalra. Na de ezért imádom!

2016. márc. 14. 12:50
 27/43 anonim ***** válasza:
0%
25: jééé de képzeld feltűnt, de mindketten odáig meg vissza vagytok ezzel a nyelvtannal.Pedig szerintem a nyelvtan nem abból áll hogy most én kis betűvel kezdem e a mondatot vagy sem mivel azt tudom,csak mondjuk kit érdekel hogy egy ilyen pofátlan nagyképűnek minden mondatot nagy betűvel kezdjek.Nem akarok neki sőt senkinek sem itt megfelelni.Más ezerszer rosszabbul ír mint én és pont azért szóltok le mert pár mondatot nem nagybetűvel kezdek? !a!z ég nem szakad le miatta? Szerintem inkább az a nyelvtan hogy nincs olyan hogy legátlásosabb mivel az leg+gátlásosabb azaz leggátlásosabb. Na az ilyen hibák tartoznak a nyelvtanhoz úgyhogy akinek venni kéne egy pár nyelvtan leckét az nem én vagyok,nem beszélve a többi hibájáról.
2016. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%
!a!múgy meg te kérdezted meg a véleményünket "kedves" kérdező akkor meg mi a frász bajod van?!Azt hitted,hogy most mindenki táplálni fogja a lelkedet azzal,hogy igen te jobb/szebb és minden módon jobb vagy mint egy többszörös Grammy-díjas elismert énekesnő?Bocsi,hogy összetörtem a lelked.Annak pedig kifejezetten örülök ,hogy ezek szerint feldobom a napjaid mert látszik rajtad hogy vagy egoista vagy,vagy pedig önértékelési problémáid vannak ezért akarsz másokat is szarnak látni hogy egyenlővé tedd magaddal.És amúgy meg mi is volt az hogy 16 éves létemre nem megfelelően viselkedem?Netán neked is vannak egészséges ember/gondozás/lélektan órád?Vagy te már le is tetted a doktorit nem? Had tudjam már hogy milyennek kell testileg és lelkileg lenni egy 16 évesnek ha meg nem ismersz amúgy is mit okoskodsz? Kíváncsi lennék hány éves vagy és hogy milyen szakon vagy....mert gondolom jó ha az érettségit leteszed azt csá.(ilyen g_ci gondolkodással amilyennel megáldott a jó Isten)
2016. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%
Mert az még mindig látszik, hogy te azért veszekedsz,hogy megvédd saját magad mert akkora egy szerencsétlen szarkupac vagy hogy muszáj mást is annak látnod.Míg én azért mert nem bírom elviselni hogyha valaki ilyen módon ,ilyen megalázó szöveggel (mint pl.:egy menyétre hasonlít..) próbál a neten nagynak látszani miközben azt sem tudja kit hord le ilyen szinten.Szóval míg te egoista módjára még mindig undorítóan véded a szánalmas fejed addig én a tisztességért veszekedek mert nem kell elismerni,nem kell szeretni na de ilyet akkor írj róla ha jobb leszel.Mert bevallom régen én se szerettem úgy kb. 2013 körül mikor együtt volt Harry-vel mert nem tudtam róla semmit.Aztán én nem egyből MINDENKINEK lehordtam,hanem utána néztem és ha te is utánanéznél kicsit a dolgoknak akkor talán felfognád miért tisztelik őt nálad nagyobbak.
2016. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDD EMBEEEER
2016. márc. 14. 22:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!