Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én rühellem már Taylor...

Csak én rühellem már Taylor Swiftet?

Figyelt kérdés

Régebben sem volt szimpatikus, de legalább nem ő folyt a csapból is. Mostanában már falra mászok a hype-tól ami körülveszi teljesen indokolatlanul.

Legalább a zenéje lenne jó, de a hangja nagyon gyengécske, a klipjei gagyik és állandóan csak ugyanarról énekel. Semmi változatos, semmi egyedi nincs benne.

Az alapvető habitusa, személyisége is bosszantó. A megnyilvánulásai alapján egy kényeskedő, beképzelt, vinnyogós kis színészcsitri, ráadásul a szörnyű kategóriából: Minden mű, amit csinál, de tényleg. A magánéletét nem is lehet komolyan venni, annyira megjátssza magát állandóan.

Mindezek mellett szegénykém sosem volt egy szépség, mostanra talán megtalálta azt a hajat, ami valahogy áll neki, de még így is egy menyétre emlékeztet az arca, az "alakja" meg olyan, mint egy 14 éves fiúnak.


Mindezek mellett egyszerűen nem értem, mit esznek rajta annyira, hogy rekordokat döntöget meg díjakat kap egymás után. A világ legátlagosabb énekesnőjeként ismerte meg szerintem mindenki, kétlem, hogy ez az éves alatt változott, maximum a körítés még szájbarágósabb lett. Ezért is tettem fel ezt a kérdést.


2015. okt. 22. 19:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
53%
Ne foglalkozz vele ilyen egyszerű...
2015. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Általában nem szoktam, de már szó szerint beletolják a pofámba..
2015. okt. 22. 21:36
 3/43 anonim ***** válasza:
72%

Én sem szeretem, sőt, nagyon elegem van belőle, tehetségtelen, és jellegtelen.


De az, hogy nem szép, nem igaz.

Ez csupán elfogultság a részedről. Tagadhatod, de nincs értelme.


Persze, itt jön, hogy ízlések és pofonok. De most őszintén. Lehet, hogy valaki baromira nem szimpatikus, rohadtul utálom, és nem is tetszik, de ha jól néz ki, akkor nem mondom rá, hogy csúnya, csak azért, mert rühellem.


Taylor Swift csinos, ez tagadhatatlan.


Az már más kérdés, hogy semmi keresnivalója a zeneiparban.

2015. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Tagadhatom, és tagadom is. Elismerem mások szépségét attól függetlenül, hogy hogyan érzek velük kapcsolatban.

Például Ariana Grandét legszívesebben kilőném a Holdra, de tény, hogy gyönyörű arca van. Ugyanez igaz Selena Gomezre is.


Minden utálatot félretéve, Taylor arca az átlagosat talán megüti. Nyilván a smink dob rajta valamit, de az alap arcberendezése egyáltalán nem szép, hiába erőltetik sokan. Olyannyira átlagos és felejthető, hogy nem is értem, hogyan választhatták pont őt a legdögösebb nőnek.

A kérdésem kifejtéséhez ezt plusz dologként írtam hozzá, nem pedig az utálatomból fakadó elfogult véleményként.

2015. okt. 23. 17:40
 5/43 anonim ***** válasza:

Szerintem te vak vagy.


[link]


Veled együtt kilőném az űrbe, de attól még igenis szép.

2015. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Jó, persze, tonna sminkkel meg photoshoppal mindenkiből ki lehet hozni valamit.


[link]


Megismételném, hogy az alap arcberendezéséről beszélek.


Különben sem értem, miért olyan rohadt nehéz felfogni, hogy mások véleménye különbözhet a tiédtől.

2015. okt. 23. 22:19
 7/43 anonim ***** válasza:
27%

Akkor azt mondd, hogy neked nem tetszik. De ha azt mondod, hogy olyan, mint egy menyét, azzal nem azt fejezed ki, hogy a te véleményed szerint nem szép, hanem azt, hogy amit te mondasz, az úgy van, és senki nem cáfolhatja meg. Nem mondta még anyuci, hogy nem mondjuk kajára, hogy "fúj, de sz*r", hanem azt, hogy "nekem nem ízlik"?


Egyébként a vörösszőnyeges képeken nincsen photoshop, és a smink nélküli képeken is szép, sőt, talán szebb, mint sminkkel.


De azért hozzátenném még egyszer, hogy ez nem elfogultság, mivel ki nem állhatom a nőt.

2015. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
72%
En sokszor szidtam mert irritalt de aztan valami dijatadon amiket mondott meg minden, tok kedves es emberi volt, meg is bantam h hogy beszeltem rola de egyebkent azt eskuszom nem ertem, hogy miert ekkora sláger. Szerintem nem is szexi, a számai se valami elájulok
2015. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem jó csaj, az meg, hogy az arcunkba tolják.. Hát nem tudom, én nem vettem észre. Mondjuk én nekem alapból tetszenek a zenéig, de én nem foglalkozok vele, hogy milyen a klip vagy miről énekel, ha tetszik tetszik, ha nem nem.
2015. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
0%
ha nem szereted akkor minek foglalkozol vele te szerencsétlen. Azért folyik a csapból is ő mert k_rvára tehetséges.Miért fáj ha más sikeresebb mint te? ő nem mondja rád (még ha ismerne se) hogy de utál,de csúnya vagy(mert az 1000 százalék hogy csúnyább vagy mint ő).NEM IS ISMERED. egy mondatot sem váltottál még az igazi Taylor Swiftel. Akkor miért utálod? Jaaaa hát persze a médiából megismerted mi? De héé várj. Nem drogozik,nem cigizik,nem piázik,soha nem csinál botrányt de tudod mit csinál? mást se hallom felőle csak hogy pl: Taylor Swift boldoggá tette egy beteg gyermek karácsonyát,rengeteg pénzt adományozott egy 11 éves rákos kislánynak,Taylor Swift rákos kisfiúnak adományozott,Halálos beteg rajongóján segített Taylor Swift,Taylor Swift 50 ezer dollárt adományozott,Kétezer dollárt adományozott rajongójának Taylor Swift,Taylor Swift kifizette rajongója hitelét,Taylor Swift jótékonykodott a legtöbbet idén.És ezeket csak az utóbbi pár hónapból emeltem ki.Nem beszélve a sok önzetlen időről amiket a rajongóival tölt.Hogy utálhatsz egy ilyen embert? Undorító vagy!Ja és egyébként meg gyönyörű.És smink nélkül is az. Nem hiszem hogy az a feladata hogy szupermodellnek nézzen ki.Legalább nem tucat lány. HAHÓÓ nem véletlenül dönti meg a rekordokat meg nyer annyi díjat.Abba nem gondoltál bele hogy nem annyira hülye az emberiség hogy folyton egy "tehetségtelen szarnak" adja a díjakat?! JA ÉS MI AZ HOGY NINCS KERESNI VALÓJA A ZENE IPARBAN?! akkor kinek van? nektek vagy mi? mert szerintem ennek k_rvára de helye van a zene iparban: https://www.youtube.com/watch?v=OGDkg3QiJmk
2016. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!