Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mi történt vele?

Szerintetek mi történt vele?

Figyelt kérdés
Nézegetem mostanában Justin Bieber új fellépéseit..és iszonyúan énekel..:S szegény nem talál el szinte 1 hangot sem és mindig nagyon frusztráltnak tűnik a színpadon...nagyon nehezen énekel mintha be lenne rekedve..nem kell fújolni mert tudok linkelni régebbi koncerteket amiken 100x jobban énekelt..biztos vagyok benne,hogy most roszabb...sokkal..szerintetek mi történt? elvileg a marihuána sok fogyasztás után kárt tesz a hangszálakban és a torokban...ez történhetett?(mind tudjuk,hogy gandzsázik a srác)

2015. aug. 31. 11:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Justin eléggé fél mostanában a színpadon attól, hogy mit gondolnak róla. Tudja, hogy rengeteg hülyeséget csinált, és most visszatért, és izgul. :) Plusz a fellépései alatt táncol, ami teljesen kimeríti, VMA-n is alig volt levegője. De például itt: https://www.youtube.com/watch?v=a3wut_9RoOU már rendesen ki tud énekelni mindent :)

Régen valószínűleg drogozott, de most már nem, tényleg "meggyógyult", visszatért.

2015. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen azt lattam rajta én is h kicsit fél de szerintem ha drogozott akkor csa a menedzser vagy valaki miatt kellet leszoknia de nem bántásból mondtam
2015. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!