Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az ember nagyon részeg,...

Ha az ember nagyon részeg, akkor miért felejti el, hogy mi történt vele, amíg nagyon részeg volt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 02:34
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom az agysejtkárosodás miatt. Bár vannak akik pontosan emlékeznek mindenre, ilyen vagyok én is.
2014. márc. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazan nem felejti el, es tudja is hogy mit csinal, na de konnyebb egy kifogast kitalalni mint szegyenkezni, nem?
2014. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azert reszegen nem olyan a felfogasa az embernek.
2014. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért valamilyen emlékei mindig vannak az embernek, ez csak a mese része, hogy MINDEN kiesett. Szerintem ilyen alkoholködben az ember érzékszervei nem vesznek észre a világból annyit, mint általában, és ezért maradnak ki a részletek az emlékezetünkből.
2014. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

#2 és #4 akkor még igazán nem voltatok "zacskón", mert igen is van ilyen, és nem csak olcsó kifogás hidd el. Sokszor volt, hogy úgy kellett összeszedni innen-onnan az infókat és nem a szégyen miatt, hanem tényleg kiestek dolgok.


Azért, mert az alkohol hatására így reagál az agy.

2014. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!