Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mi történt vele?

Szerintetek mi történt vele?

Figyelt kérdés
Nézegetem mostanában Justin Bieber új fellépéseit..és iszonyúan énekel..:S szegény nem talál el szinte 1 hangot sem és mindig nagyon frusztráltnak tűnik a színpadon...nagyon nehezen énekel mintha be lenne rekedve..nem kell fújolni mert tudok linkelni régebbi koncerteket amiken 100x jobban énekelt..biztos vagyok benne,hogy most roszabb...sokkal..szerintetek mi történt? elvileg a marihuána sok fogyasztás után kárt tesz a hangszálakban és a torokban...ez történhetett?(mind tudjuk,hogy gandzsázik a srác)

2015. aug. 31. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. Az ilyen kreált sztárok gyakran playbackelnek, elképzelhető hogy a régebbi kedvenc felvételeiden valójában nem az ő élő hangja szólalt meg, hanem ment a lemezről.

2. Az autotune hiánya. Az média énekesek 90%-a/ban autotune-t használnak koncert közben. Ez javítja az énekhangukat. Képzeld csak el: A srác pattog, pörög, és full tiszta löketmentes a hangja. Na ilyen nem igazán létezik. Jacko pl. megcsinálta, de nála hallható is volt, hogy egyszerűen fizikailag mozog, a hangja is megtorpan. Lehet valamiért most nem használja a technológiát, és meghallod hogyan énekel élőben valójában.

3. Lehet szar*k aze gészre.

2015. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%

oh édes istenem szegénykém :( remélem semmi baja nem lesz, különben öngyilkos leszek :( ez annyira szomorú :(

hogy nem vehettem én is ezt észre... :(


Egy belieber

12/L

2015. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
első: hát lehetsgéges...de én is gondoltam az autotune-ra viszont van egy videó (3 éves videó) amiben ül (acoustic) és úgy énekel és egyszertűen hibátlan volt..és nem volt autotune..csak egy gitár és ő...én is ffigyeltem,hogy hol javíthatják fel a hangját..de még úgy is jobb volt mint most...látszik rajta,hogy valami nem oké...
2015. aug. 31. 11:57
 4/12 A kérdező kommentje:

pl.nézzétek meg ezeket..:régen: https://www.youtube.com/watch?v=2AhIAgb3f00

most: https://www.youtube.com/watch?v=bNKrznH35m4

a másodiknál oké,hogy mozog meg minden...de régebben így is jól énekelt..

2015. aug. 31. 12:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Az autotune működik egyébként akusztikus koncerten is, ha mikrofonba énekel. :) De igazából a srác tud énekelni, nem hinném hogy egy akusztikus koncerten kellett volna javítani a dolgot. Egy nagy koncert egészen más dolog.
2015. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát igen...ez az,hogy tudOTT énekelni...de nézzétek meg a vma szereplését ami tegnap volt....

[link]

2015. aug. 31. 12:16
 7/12 A kérdező kommentje:
szerintetek is a drogok tették tönkre a hangját? azt nem hiszem el,hogy nem halljátok,hogy nagyon csúszkál a hangja,gyenge és rekedt..és nem beteg vagy ilyesmi mert hónapok óta ilyen..
2015. aug. 31. 13:03
 8/12 anonim ***** válasza:
ugyan ki a f_szt érdekel, hogy szar a hangja, ha jól néz ki és gazdag? XD
2015. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát...ha ilyen a hangja az elég baj mert így iszonyatos lesz a következő túrnéja...ráadásul egyre lejebb csúszik és ha elbukik és sehol nem ér el sikert ,ezáltal a menedzsmentje nem kap belőle pénzt egyszerűen foghatják és felbontott szerződéssel dobhatják a kukába..
2015. aug. 31. 22:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Épp itt lenne az ideje.
2015. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!