Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mester Tamás meleg?

Mester Tamás meleg?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 12:42
1 2 3 4 5 6
 41/52 The Youngest Zombie ***** válasza:
89%
Szerintem biszex.
2010. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
89%
2010. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
74%
Hát azt nem tudom, hogy meleg-e, de számomra ő az egyik olyan pasi, aki ha alkalmam lenne rá, gondolkodás nélkül szexelnék vele. Nagyon bejön, bírom, ahogy öltözködik, ahogy beszél, kivéve egyet utálok benne: a zenéjét. Az full szar.
2011. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim válasza:
100%
Irto jo pasi egyébként!Szexi...nem csodálom, hogy Casanovát is játszott már...Amugy szerintem nem meleg.Különc kicsit és....szerintem van benne egy kis Michael Jackson...XD
2011. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
A kiskutyákat szereti, ha nem hiszed nézd a Megasztár5 selejtezőt, ott egy kutyust kezd el harapni.
2011. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:
52%

NEM AZ !! Mert: egyik beszélgetésében kérdezték és határozott neemet mond!!

és randizott is . erről van egy interjúja !!!


NEM MELEG!!!!

2012. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:
64%
biztos vagyok benne, hogy nem meleg, nem is vélek felfedezni sem a kinézetében, sem a viselkedésében semmi melegeset.. művész lélek! és nagyon jó pasi..
2012. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
68%
Amikor megalakult a Mester Tamás első együttese, a Mester és Tanítványai, már akkoriban ment a szóbeszéd, hogy közte és Friderikusz Sándor egymással hálnak. Nekünk megvolt a mester és tanítványai kazetta. Ha látnátok a borítóban lévő képeket, nem kételkednétek benne, hogy meleg! Félmeztelen, már már erotikus képek, hátközépig érő hajzuhatag! De amúgy a megasztárban is lehetett látni rajta, ahogyan a pasikat nézte...
2013. jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

00:10 Akkoriban, vagyis egy időben ez volt a divat. Sok olyan komoly énekest tudnék mondani, aki manapság komoly családapa, és egyébként is heteroszexuális, pár évtizede pedig olyan fotói voltak, hogy manapság is emlegetik a melegek. :D Ráadásul olyan hajuk és cipőjük (pl. lila, női csizmájuk) volt sokszor, hogy még a legnyitottabb ember is rácsodálkozik. Fotókon (sajtófotókon, vagy albumhoz, nem feltétlenül csak koncerteken) pedig az énekes és a gitáros egymás hátának dőltek, vagy az énekes letérdelt a gitáros elé, vagy éppen a lába közé térdelt. És ők is félmeztelenül voltak, miközben irtó kéjes arcot vágtak. Akkoriban rajongtak ezért a lányok, nem a b.zizás volt az általános reakció.


Amúgy is teljesen mindegy, hogy meleg-e vagy sem. Ha valakinek tetszik, akkor próbálkozzon be nála. Most ha azt mondaná, hogy hetero, akkor sem minden nő jönne be neki a Földön, tehát ugyanmindegy.

2013. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
Soha sem tudom megérteni,hogy a sok tudatlan köcsög miért ítélkezik?! ne másoktól kérdezd meg,ha az igaz válaszra vagy kíváncsi,azt csak Mester Tamás tudná megmondani,de persze mindenki annyira tudja,de ha róluk terjesztenek valamit egyből gyűjtik a haverokat verekedni!! gyökerek! el kellene ásni mindet élve!!! (HATALMAS NAGY TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!!)
2014. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!