Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mester Tamás meleg?

Mester Tamás meleg?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 12:42
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
54%
a mult heti adásban Mester Tamás megjegyezte hogy a Király Viktornak hogy kidudorodik a nadrágjában a farka és azt bámulta...egy ország látta! a kérdés eldöntve..IGEN MELEG!
2008. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
40%

Komolyan megjegyezte?! Viktor és Mester Tamás miatt nézem az egészet, erre egy ilyenről lemaradok!!! :D


Am azt én is észrevettem, hogy Mestert kedveli Viktort. De szerintem egyáltalán NEM ÚGY.


És ha ilyen megjegyzést tett is, az nem utal arra hogy meleg lenne. Én is mondok olyan nő létemre egy másik nőnek, hogy látszik hogy nem vett fel bugyit, melltartót.... hát ha egyszer nyilvánvaló, csak szóvá tesz az ember!

2008. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
77%

előre bocs az offért. Meg az oldal szerkesztőitől is, de ezt meg kell jegyeznem.

Itt vki előttem említette, h ő is lány, nem leszbikus, és mégis, megjegyzi, ha egy másik nőn nincs fehérnemű, vagy ha van is, milyen.

Nos, én egyszer bátyámmal ültem a kocsiban, és a zebrán átment előttünk egy nő. Mire én megszólaltam: "Na, ennek tutira plasztikázva van a melle", erre bátyám: "Basszus, te azt figyeled, h egy másik nőnek milyen mellei vannak?"

Mire én: "Hát ha egyszer lerí róla, h nem természetes. Az ilyet észreveszi az ember, simán látszik. Túl formás, túl szabályos ahhoz, h igazi legyen"

Hát erről ennyit. Amúgy igen, lány vagyok, és nem, tényleg nem vagyok leszbikus. :)

2009. jan. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
83%

Előtted szóló vagyok ;)


A többi csaj is megnézi a nőket, és kibeszélik mégse leszbik. :)


on: Nem ettől lesz valaki meleg, meg nem is attól, hogy milyen szerepet játszik a tvben... meg a médiában stb.

2009. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
86%
szerintem szimplán metroszexuális
2009. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
44%

Nem jön ide, de a szobatársamnak tök szép melle van, és nagyok is, pont annyira amennyire még nagyon szép, és mindig bunkóznak vele, hogy plasztikázott, pedig nem.

Nőkben van ilyen idióta irigység, én úgy tudom pasikban másabb.

Meg avval egyenértékű az, hogy Tamás nézte Viktor farka körül a dolgokat, mintha a csaj azt nézné, mennyire domborodik egy csajnak ott lent a dolog, és szerintem az más, mint a mell nézése és erősen homoszex, ha valaki ilyeneket figyel.

2009. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
47%
Persze h meleg, és most már elég jól terjed a pletyka is, de ő az a fajta, aki nyilván igazából előállni soha nem fog ezzel a dologgal.
2009. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim válasza:
67%
Max. biszex, mert egy barátnőmet évekkel ezelőtt elkapta egy szórakozóhely mosdójában :)
2009. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
79%

itt lányok írták, hog ynézegetnek bizonyos dolgokat, mell nagysága, forméja stb


na igen, ez lányoknál szokás, de akkor ezzel szted párhuzamosan a fiúk is beszólnak olyanokat, hogy" hű annak a srácnak de szép farka van" .. ?? hm ??

Na ugye h nem ... szal fiúknál ez másképpen működik, mégha van is benne valami, de semmiképpen se mondják ki.

2009. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim válasza:
96%
Nem meleg,biszexuális.Szereti a szexet,úgy,ahogy van,és teljesen mindegy neki,hogy az illető nő vagy férfi,ha jól érzi magát vele.Franciás a hozzáállása.
2009. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!