Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljuk Justin Bieber-t?

Roadkill kérdése:

Miért utáljuk Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés
Egyébként én is utálom,de ha akartok irhatok más sztárokat is akit utáltok.Ja és mért azt is.Előre is köszike.

2015. ápr. 5. 12:07
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ez mind jó,egyébként azért utálom mert azt hiszi hogy ő mennyire vagány de miért elkel ismerni zenész.OSZT!!!Vagy illegális autóversenyezet.De azért volt annyira hülye hogy a rendőröknek megállt mikor versenyzik!!!Hát ez egy barom.
2015. ápr. 6. 20:07
 22/24 anonim ***** válasza:

"Soha sem ertettem miert kell ot utalni,ha nem artott neked,max. nem tetszik a zeneje,stilusa max. nem kedveled. Annyit tudsz rola amennyit a media mond,es ezt koztudott hogy a media ir kamu dolgokat,nem is ritkan...:)"



Egyszer már leírtam máshol, hogy igenis utálhatok olyat is, akit nem ismerek, mert az illető tudja, hogy a tévében, sajtóban stb. szerepel, és kellő intelligenciát igényel, hogy kialakít magáról egy értelmes képet. Arról az emberről könnyebb hazugságot terjeszteni, aki alapot is ad rá. Bryan Adamsről vagy Adele-ről kevesebben hiszik el, hogy megvert valakit. És igenis intelligencia kérdése. Lehet, hogy pl. Bryan adams a szomszédaival gonosz, de van annyi esze, hogy nyilvánosan ne legyen az. Ha valaki nyilvánosan nem viselkedik illendően, nem tisztelt meg téged ezzel. Nem ismerem. De soha nem is az volt vele a baj, hogy otthon mit csinál, hanem hogy nyilvánosan.

2015. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

- Mert ostoba mint hat pár rendőrcsizma

- Mert amit összeszenved, annak köze nincs a zenéhez

- Mert bármit elkövethet, hisz ő sztár

- (csajok szerint) Mert irigyek vagyunk rá :DDD


De nem kell aggódni ,ugyanaz lesz vele mint a Tokio hotellel lett. Pár évig ők voltak a sztárok, a médiacirkusz csak nekik állt, most meg már a lőtéri kutya nem kíváncsi a vernyogásukra, el is lettek felejtve.


Ezeket a kamusztárokat össze nem lehet hasonlítani Jackoval, vagy a Queen-nel, na azok világsztárok, ezek meg, ezek a kis izék itten, ezek...ezek...


#16-nak meg kapásból ment is a mínusz.

2015. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem a Tokio Hotelt, de azok legalább nem voltak beképzeltek.
2015. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!