Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljuk Justin Bieber-t?

Roadkill kérdése:

Miért utáljuk Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés
Egyébként én is utálom,de ha akartok irhatok más sztárokat is akit utáltok.Ja és mért azt is.Előre is köszike.

2015. ápr. 5. 12:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerűbb és gyorsabb lenne felsorolni, hogy miért nem utáljuk Biebert.

Íme a lista, amin az van, hogy miért NEM utáljuk:

2015. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Mert egyszerűen buta és ostoba. Elfelejtette hogy egy putris kis senki gyerek volt, akit még a saját apja is eldobott, és most meg hogy híres meg van pénze úgy viselkedik mint ha valami életcsászár lenne, aki bármit következmény nélkül megtehet. Nincs erkölcse se bármilyen értékrendje. Tudja hogy az ügyvédek meg a menedzserek minden szarból kimossák. De az ostoba üres fejű kislány rajongói nem jutnak el soha odáig intellektusba, hogy ezt felfogják.
2015. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Mert jóarcú és sikeres fiatal, aki után bomlanak a csajok, és ezért elvan szállva magától.
2015. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Veru10 ***** válasza:
Én azért utálom,mert drogozik!
2015. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Veru10 ***** válasza:

És még utálom Violetta-t és őt azért mert már uncsi,hogy mindenhol ott van!


A Violetta rajongók ne haragudjanak meg!

2015. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Drogozni mar nem drogozik. Legtobben azert utaljak mert mert sikeres,van penze ,helyes (ezt mar az elozo leirta) szerintem kevesnek van indoka arra hogy utalja. De a legtobb fiu mar szereti ot vagy is inkabb tiszteli.. Soha sem ertettem miert kell ot utalni,ha nem artott neked,max. nem tetszik a zeneje,stilusa max. nem kedveled. Annyit tudsz rola amennyit a media mond,es ezt koztudott hogy a media ir kamu dolgokat,nem is ritkan...:)
2015. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
jaj ne már megint ez a 35%-os agyhalott...
2015. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%

Nagyképű, nagyon sz#r zenéket csinál és indokolatlanul ismeri mindenki, még akkor is, ha 80% ban utálják az emberek.

Olyan mint amilyen volt SP meg a meleg barátja, csak az egész világban kb.

2015. ápr. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
"De a legtobb fiu mar szereti ot vagy is inkabb tiszteli."- Figyelj ide te buta kislány. Ez az állítás kb annyira abszurdum, mintha azt állítanád hogy Justin Bieber fő hallgató közönsége a 40 fölötti felső osztálybeli értelmiség....
2015. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

"Legtobben azert utaljak mert mert sikeres,"- Érdekes sok más sikeres ember van akit nem utálnak. Milyen furcsa. nem is értem hogy lehet ez...


"helyes"- Max a magad fajta mély sötét ki csitri tinilányok szerint...


"szerintem kevesnek van indoka arra hogy utalja."- Az hogy zéró erkölcsi érzéke van, mert tudja hogy az ügyvédek bármiből kimossák, nem elég indok?


"De a legtobb fiu mar szereti ot vagy is inkabb tiszteli.."- Igen, ez már a vicc kategória.


"Soha sem ertettem miert kell ot utalni,ha nem artott neked,max. nem tetszik a zeneje,stilusa max. nem kedveled."- Ha nem tetszene a zenéje stílusa, akkor csak simán nem kedvelném. De mivel úton útfélen mindenféle közerkölcsöt és jó ízlési határt áthág, így ez már inkább az utálat kategória.


"Annyit tudsz rola amennyit a media mond,es ezt koztudott hogy a media ir kamu dolgokat,nem is ritkan...:)"- Te is pont annyit tudsz róla amennyit a média leír, csak mivel annyira elvakít az iránta érzett fanatizmus hogy csak a pozitív dolgokat tudod látni benne. Innentől nem is várható el tőled, hogy egy kicsit átgondold hogy kiért is rajongasz.


Szerintem nincs miről beszélgetnünk. :D

2015. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!