Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szólnátok, ha a Vissza a...

Mit szólnátok, ha a Vissza a jövőbe-t Justin Bieberrel forgatnák újra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy provokáló kérdésnek tűnik, de egy osztálytársam szerint azért illene bele, mert ő is kanadai, mint az eredeti színész. (Volt valami Youtube-os videó a színészről, és Justin Bieber zene volt alatta.)
2015. márc. 5. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem nézném meg.
2015. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Lenne mégegy film amit utálnék :)
2015. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is fura lenne.
2015. márc. 5. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem senkit nem érdekelne hogy kanadai-e vagy sem, a színész. Meg sokan lehet nem is tudnának róla.

Justin Biebernek nem sok filmes megnyílvánulása volt, és a színészi képességeiben sem vagyok teljesen biztos. Azt hiszem hogy ha lenne egy ilyen film, az közel sem a jövőbe/avagy múltba utazásról szólna, hanem megpróbálnának mindent elkövetni hogy magát Biebert népszerűsítsék.

Tehát nekem nem tetszene. Egyébként sem túl szimpatikus, de inkább megmaradnék valami kedvenc-színésznél. Esetleg Josh Hutchersonnak örülnék benne.

2015. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én alapból az újra feldolgozásoknak nem vagyok híve. Justin Bieber már színészkedett, de én nem láttam.
2015. márc. 5. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDD És szerinted JB az egyetlen kanadai híresség vagy mi? Ezt a baromságot. Méghogy nem provokáló kérdés...
2015. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem az én ötletem volt. Szerintem is hülyeség, meggyőződni akartam róla, hogy mások is ezt gondolják, nem meggyőzni titeket.
2015. márc. 6. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!