Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljuk Justin Bieber-t?

Roadkill kérdése:

Miért utáljuk Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés
Egyébként én is utálom,de ha akartok irhatok más sztárokat is akit utáltok.Ja és mért azt is.Előre is köszike.

2015. ápr. 5. 12:07
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
engem is utalnak mint Biebert:) Olyan vagyok mint ő:)
2015. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szó-szó tényleg vannak akik csak csorda szellemből utálják, mert más is, de nem kell messzire menni ha indokot kell rá keresni...
2015. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Indokot se tudtok rá adni,hogy miért utáljátok:D Be lehetne fejezni ezt,mert ettől nem lesz jobb életetek...
2015. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

@18:41


Te olvasni tudsz amúgy?

2015. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Több ízben el lett pofázva. Azért utáljuk mert egy anti-példakép. Erkölcsöt, jó ízlést hírből sem ismer. Túl gyorsan felkapta a hírnév és a jó lét. Olyan mint a 6 éves kisgyerek, akit elkényeztetnek a szülei és mindent meg kap, és ettől feljogosítva érzi magát hogy bármit büntetlenül, a következmények vállalása nélkül megtehessen.


Ha ezt sem sikerült felfognod akkor nem erőlködök tovább, mert akkor az intellektusod egy zöldszemes ostoros szintjén van.

2015. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
#14: Képzeld,tudok.Csak mindig ugyanazokkal jöttök és már kezd unalmas lenni:D Legviccesebb,mikor azt írjátok,hogy b u z i,mikor már volt egy csomó barátnője és egy "bizonyíték" sincs arra,hogy meleg lenne.De ti biztos többek vagytok nála,kis netharcos s-eggfejek:D
2015. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szóval sem állítottam hogy b*uzi, viszont te már annyira mélyre lesüllyedsz, hogy interneten vulgáris hangnemben személyeskedsz.
2015. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
29%
Én sem állítottam egy szóval sem hogy pont TE írtad azt.
2015. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem ott a válaszom 18:50 részletesen taglalva hogy mit gondolok. Szerintem a felvetéseim jogosak. Innentől kezdve szidhatsz vagy amit akarsz, de ez a véleményem.
2015. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem épp rád értettem, azt hittem előbbi válaszoló vagy.
2015. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!