Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael J. Fox a '80-as éve...

Michael J. Fox a '80-as éve Justin Biebere. Mit gondolsz a kijelentésről?

Figyelt kérdés
Maga Michael J Fox mondta ezt (tehát nem én), amikor a gyerekeinek el akarta magyarázni, hogy ő fiatal sztár volt a '80-as években.
2015. febr. 6. 03:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl gondolod. Csak arra értette, hogy ő érte is sok nő rajongott, népszerű volt az emberek körében.

De ezen túl semmi egyezőség nincs közte és az "énekes" közt.

2015. febr. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak arra gondolunk, hogy nagyon híres/sokan ismerik, akkor azt mondom oké, az rendben van. De hogy "Justin Bieber lenne generációnk Michahel J.Fox-a(ugye akkor fordítva is igaz) munkásságát, tehetségét, esetleg "értékét" tekintve, azt nem hinném
2015. febr. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Justin énekesi és előadói tehetségét felesleges vitatni, ezt a hibát gyakran elkövetik a divatutálók.


A zenéje mondjuk minősíthetetlen sz-r :D Egyébként elsőnek van igaza.

2015. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég hülye hasonlat, Mekfláj. Tekintve, hogy a nyolcvanas években gőze se volt senkinek, ki az a timberlék, meg te is csak a gó dzsani gogót nyomattad a visszajajövőbébe.
2015. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, nem timberlék, hanem bieber? Az még gázabb, akkor még a Bieber Brüder animációs sorozat se volt. A tér-idő kontínuum meghasonlott önmagával. :)
2015. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: te azt hiszem, félreértetted a dolgot. Justin Biebert persze, hogy akkor nem ismerték, de nem ez volt a lényeg.


Első: értem, mit feltételezel, de én nem gondolom túl. Nem háborodtam fel rajta vagy ilyesmi. Őszintén szólva azt gondolom, hogy Michael J. Fox nem tudja igazából, ki is az a Jusitn Bieber. :) Idősebb hírességeknél valahogy mindig ezt érzem, amikor fiatalabbakról nyilatkoznak.

2015. febr. 6. 12:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval szerintem nincs igaza, de nem azért hogy most leszóljuk Justin Biebert, hanem mert JB-t egy bizonyos réteg szereti. Életkorileg be lehet határolni, és főleg lányok. De, bár még fiatal vagyok hozzá, hogy ezt így kijelentsem, MJF-ot nem csak egy szűkebb réteg szerette, mert abban nincs semmi furcsa, hogy mondjuk egy 16 éves lány és egy 40 éves férfi üljön a moziban a filmjén egymás mellett.
2015. febr. 6. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!