Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem retardált...

Csak szerintem retardált Justin Bieber a Calvin Klein reklámban? 17/L

Figyelt kérdés

Most komolyan. Ez csak nekem fáj? Mintha a férfiak megvennék az alsót emiatt a buzernyák miatt. Komolyan akárki mást választhattak volna erre de komolyan. És az az arc...CSAK ÚGY SUGÁRZIK AZ ÉRTELEM. Mi a véleményetek??


Gyertek Belieberek nem félek :*



2015. jan. 8. 19:47
 1/7 A kérdező kommentje:
A homoszexualitást rossz néven feltüntető szó miatt. Elismerem azt tényleg nem kellett volna. Elnézést kérek minden érintettől.
2015. jan. 8. 19:50
 2/7 anonim válasza:

Ittvagyok Szia :D

Szerintem ennyivel bárkire mondhatnánk ezt aki nem tetszik. De ha nem ő lenne a reklámban, akkor más lenne helyette és nem biztos hogy az jobb lenne.

Persze ha egyszer nem szereted Justint akkor akármit csinálhat ugyis rossz lesz..

:*

2015. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs túl modelles kinézete, de mivel híres, ebből is pénzt kell csinálni. Vagy felháborodást. Esetleg a kettőt egyszerre. Meg nem is tudom... ha már alsógatya reklám, legyen férfias arca. Ezzel nem támadni akarom, ő ilyen alkat, de valahogy nem illik hozzá ez a dolog.
2015. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bullshit az egész( már a könyökömön jön ki a Bíber shitstorm). Am nem a buzernyák miatt vesszük,hnem mert presztízs márka. :P #thread
2015. jan. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
51%

Haha, legalabb egy valaki aki utalja Justint, de a Belieber szot jol irja le :D Egyebkent szerintem nagyon jok lettek a kepek, de tenyleg, sok felnott nonek is tetszik, es szerintem csak azok mondjak, hogy rossz lett, akik amugy sem szeretik... Gondolom hallottatok, hogy most az a legujjabb tema, hogy ezek a kepek photoshoppolva vannak :D Az instagram kepein latni, hogy a karja es a hasizma is ugy nez ki, mint az allitolagosan szerkesztett kepen! Meg egyebkent is, ki az a nemnormalis, aki Justin Bieber p*csevel foglalkozik? De most komolyan kerdezem :D Igazabol barmit hallani rola, az tuti hogy az emberek szerint rossz, meg gaz. Mindenki azt mondja ra, hogy b*zi, akik vagy nincsenek tisztaban a fogalom jelentesevel, vagy annyira utaljak, hogy nem akarjak belatni, hogy nem az! De ezt mondhatom akarmeddig, egyesek ugy sem fogjak fel. Engem az is nagyon idegesit, hogy a 15-17 eves fiuk folyamatosan koppintjak a stilusat, ami eredetileg neki volt eloszor, de ma mar minden 2. sracnak! Mindenki azt mondja, hogy "meg a csapbol is o folyik" mar nem azert, de ezzel a Calvin Klein-fotosorozatos hirrel is, csak Justinnak csinaljak a reklamot, ami neki tok ingyen van :D Ezen a photoshoppos vadolason is csak rohogni tud, amit meg is ertek :D Az emberek mar azt sem tudjak mivel szidjak, csak hogy megmutassak mennyire utaljak...

Belieber voltam, de ez az en velemenyem, nyilvan nem is lesz mas, szoval legyszi ne jojjenek az utalkozo kommentek.

Ja, meg annyi, hogy amugy is, ha netan photoshoppolva lennenek a kepek, akkor is, mi kozuk van az embereknek hozza? A modellek testet fotosorozatokon teljesen megszerkesztik, es pont Justin Biebernel lenne ez akkora cucc? Hat nyilvan :D Meg ha mar utalod, miert erdekel mit csinal? Sorry, de ezt le kellett irnom, mert nagyon idegesit... :(

2015. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Így van, rajtad kivül nem sokan gondolják még ezt :D
2015. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen,csak szerinted.
2015. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!