Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet bejutni?

Hogy lehet bejutni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az lenne a kérdésem hogy A Szigeten a Backstagebe hogy lehet bejutni létezik különjegy vagy valami? a Backstage alatt azt értem hogy az öszzes fellépővel találkozni,Autogramm,Selfie... Pl: Calvin Harris,...stb fellépő szóval nem csak ilyen kis magyarokkal találkozni.

2014. dec. 19. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nehezen vagy sehogy. speciális esetekben elképzelhető, mondjuk ha az illető x éve nyal a célszemély menedzsmentjének, de ez nagyon ritka...ha esetleg több napra jönne, akkor sokkal esélyesebb a szállodánál összefutni vele...tavaly Mark Hoppus-szal a Blink 182-ből össze lehetett futni.
2014. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezt a Vip jegy nem tartalmazza?
2014. dec. 20. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
nem.
2014. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És honnan lehet tudni hogy többnapra jönne? vagy melyik szállodában száll meg? illetve valahogy csak be lehet jutni mert tavaly az Rtl is bejutott persze tudom az egy nagy tv csatorna,de szemlétettem hogy csak van valami esély,Esetleg kenőpénz?
2015. jan. 3. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!