Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Louis Tomlinson...

Szerintetek Louis Tomlinson lenéző és fölényes?

Figyelt kérdés

Annyira az jön át a kisugárzásából, de mondok pár példát: bemutat a rajongóknak, egyszer azért mutatott be mert egy rajongó lefröcskölte a koncerten és csak egy cseppje találta el, volt videó is róla.


Aztán Zaynnel vmi újságosnál voltak, volt ott egy csávó, levideózta magát, hogy ők benne legyenek a háttérben és valami hülyeséget mondott. Louis ilyen lenézően végig mérte.


Mi a véleményetek erről?

Ja és tök flegma



2015. jan. 1. 12:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Tipikus bak :D
2015. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Csak gondolj bele neked,hogy esne ha egy koncerted közepén valaki nyakon szeretne téged önteni hideg vízzel és úgy csinálnád végig utána az egészet. Lehet ő is el feledkezett magáról és így nyilvánult meg, de ha jól emlékszem a rajongók még nevettek is ezen.(nem vagyok benne biztos) De az is feltételezhető,hogy nem rossz szándékból mutatott be,van,hogy velem is előfordul ha a barátaim szórakoznak velem, én meg bemutatok nekik,de aztán röhögünk egyet,mert tudják úgy sem úgy gondoltam,hogy nekik ez rosszul essen,nem kell mindig mindent komolyan venni. Persze ilyet nem illik csinálni, de a srácok sok olyan dolgot csinálnak a koncerteken amit még sehol nem láthattál,más a hangulat. Az újság vásárlós sztoriban viszont egyet értek azzal a nézéssel.(megnéztem a videót) Más az,ha odamegy hozzá és megkéri,hogy csináljanak képet vagy ilyenek,minthogy nyugodtan nézelődsz a haveroddal, aztán annyit látsz,hogy videóra vesz egy srác miközben hülyeséget beszél. Én sem tettem volna másként. Gondolom azért nagyon sokszor unják,hogy egy nyugodt pillanatunk sincs, és hiába mondják,hogy minden rajongót imádnak, vannak köztük elég "ijesztőek" és akik nem veszik figyelembe,hogy nekik is kell szabadidő,magány és ne szóljanak bele az életükbe:)
2015. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

rengeteget hazudnak. Ha a bemutatós videókat is megnézted vna akkor tudnád h lekezelő volt ott is, mert az arckifejezése olyan volt.

Az újságosban érdekes módon Zayn nem nézett ilyen lenézően, Louisról tudni lehet hogy nagyon bunkó és flegma és nagyon fent hordja az orrát, amit ki is nyilvánít. Ezt jobb lesz elfogadni.

2015. ápr. 7. 15:21
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem.

Ujra egy ember akinek nincs jobb dolga mint másokat le szólni.

2016. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!