Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek nem feltűnő, hogy...

Szerintetek nem feltűnő, hogy Louis Tomlinson túl sokat jótékonykodik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ez már túl sok, mert nem létezhet olyan, hogy egy ember ennyire nagylelkű legyen minden hátsó szándék nélkül, hogy ilyen gyakran csinálja.

És nem is akárhogyan, mert igazából nem is ő jótékonykodik, hanem a rajongók. Kitalál valamit, mint például az a táska is meg egyéb más hogy vegyék meg és az a pénz valami alapítványnak megy majd. Mondja ő. De ő ebbe mennyit ad? Ilyenről nem hallani, tehát feltételezem, hogy semennyit, csak kipattan az agyából az a "csodálatos" ötlet. Ez aztán a nagy jótékonykodás, nem? Mert szinte az összes ilyenje erről szól.


És jön a legrosszabbik eset, mert az még jobb lenne, ha tényleg odamenne a pénz, ahová mondja, de nem, csak egy kis része megy, vagy talán annyi se és nagy részét a focista barátainak, családjának, Eleanornak és még nem tudom kiknek megy. Nem rég egy nagy luxusvillába költöztette az anyját az alapítványos pénzből.

Kifele meg azt mutatja milyen nagylelkű és a kislányok nagyon elvannak vakulva és elhiszik, pedig csak egy felszínes, képmutató alak.

Aztán a közeli ismerőseinek is megjátssza a nagylelkűt, hogy mennyit költ rájuk, de páran tudnak a kis mocskos dolgairól ezért is szivároghatott ki, mert az illető nem bírta ezt a sok mocskot, amit ez az alak művel.

És persze nem abból a pénzből támogatja a hozzátartóit, amit ő keres meg, hanem az alapítványos pénzből, amit a rajongóiból húzott le. Amit ő keres, azt magára költi, hatalmas luxusban él, nagyobban, mint a többiek, de megjátssza magát.


Csak szerintem undorító ez? Nektek erről mi a véleményetek? Gondoltátok volna ezt róla?



2014. dec. 24. 22:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és most szülinapjára azt kérte a rajongóktól, hogy ne adjanak neki semmit, hanem gyűjtsenek és az megy az alapítványnak, hát ez se az ő jótékonykodása. Hánynom kell tőle
2014. dec. 24. 22:49
 2/11 anonim ***** válasza:
1 Te vagy undorító 2 mit tudsz róla 3 honnan veszed 4 mi jogon szidod 5 joga van annak adni a pénztn akinek akarja
2015. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jó csak ne ilyen csalás árán. Nincs elég pénze? azt mind magára költi és még ilyen hazugságokkal megtéveszt mindenkit h pénzt gyűjtjön és azt adja a kis szánalmas családjának
2015. jan. 1. 17:58
 4/11 anonim ***** válasza:
És ezt te mégis miből gondolod? Csak nem az a titkos rosszakaróját ismered? Xd szánalmas hogy próbálod lehúzni. Többen példát vehetnénék róla mert ő TÉNYLEG jótékonykodik nem csak mondja. Persze hogy vesz házat az anyjának. Hidd el van elég pénze és nem a jótékonykodásból
2015. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ismered? NEM!

Akkor tartsd meg a rosszindulatú véleményedet magadnak!

1. Ne ítélkezz olyan felett, akiről semmit nem tudsz.

2. Ha így vélekedsz róla, akkor minek foglalkozol vele?!

3. Nem kötelező adakozni. Ő csak megosztja, ha akarsz adományozol, ha nem, akkor nem.

4. Költekezik, na és? Van pénze, és nem ilyenekből. Hadd csináljon már azt, amit akar. Ha nem vetted volna észre, egy sztár sem putriban él. Ők megtehetik, hát akkor hadd tegyék. Te meg nyugodtan irigykedj.

5. Kislányok? Miből gondolod, hogy csak kislányok szeretik? Elvagy tévedve. Nem egy embert ismerek, aki már rég betöltötte a 18. életévét, köztük én is.

6. Csak szerintem undorító, hogy ítélkezel olyan felett, akit nem is ismersz? Neked erről mi a véleményed? Gondoltad volna magadról, hogy egy irigy, rosszmájú kis senki vagy?

2015. jan. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kértem hogy az elvakult ripacsok messze kerüljék el a kérdést. Nem vagyok erre kíváncsi, hogy sértegetsz és van okom ezt gondolni róla, neked mi közöd hozzá? Nem magyarázkodom hülyéknek...nagyon látszik rajta, hogy kétszínű és nagyképű de ha nem akarod észrevenni az a te bajod
2015. jan. 17. 23:16
 7/11 anonim válasza:
De te honnan veszed egyáltalán hogy kétszínű és nagyképű?Attól még hogy sokat jótékonykodik nem kell egyből lehurrogni hogy ,,Ó nézd biztos hátsó szándékból teszi.És én most nem akartalak bántani csak elmondtam a véleményem.
2015. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1: nem a focizásól gazdagodott meg

2: hülye vagy, hogy ki mered ezt írni a netre, ki tudja mennyi directioner van itt?

3: k*pd be

4: nem ismrered, szóval pofa be!

5: ha ennyire érdekel a téma, utánanézhettél volna, h nemrég szakítottak a barátnőjével, ráadásul megcsonkult a csapat, így ő és Liam ivásba meg a többibe fojtják a bánatukat

6: honnan veszed, hogy nem igaz az amit mondanak?

7: azt, hogy kit támogat és hova megy a rászorulókra szánt pénz, afelől nem ő dönt, hanem a menedzserük

8: a 1D világéletük óta jótékonykodtak, mert így lehet több támogatót szerezni, lehet hogy most csak jobban feltűnik az embereknek

9: miért csak amiatt lehetne gazdag, hogy hazudik? a srácok 4 év alatt meghódították a fél világot, lányok milliói rajonganak értük, szóval sztem bőven marad pénzük másra is.

10:Néztél már valaha koncertjegyeket? ha nem keress rá... a bécsi koncertre a legolcsóbb jegy 500 euró fölött volt... és szorozd be a max férőhellyel... ugye hogy sok?


és egy jó tanács: mielőtt leszólsz valakit (mellékesen: anélkül, hogy személyesen ismernéd), ismerd meg az illetőt, vagy legalább keress háttérinfók után neten. csak egy jó tanács a jövőre nézve

2015. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elmondanád, kedves kérdező, hogy mégis hány éves vagy? és fiú vagy lány? csak úgy mellékesen, nem írtál ki olyan kérést, hogy ,,elvakult ripacsok kerüljék a kérdést", másodjára pedig én is szeretem őket, pedig nemsokára 18 leszek
2015. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm h kiirtad jo izűt nevettem rajtad. Fahintosul osszeraktal egy kamusztorit, h szorakoztasd magad. Tenyleg ilyen ko lehet emberek le szólni alaptalanul. Honnan a gyaszbol veszed hogy ez van? WTF... ezt te dragasag te találtad ki, mert ha ennyire hanynod kell tole,nem tudnál ennyi mindent róla. :D NEM ISMERED. nem vagyok fan, de ez szánalmas. kételkedem h magyar vagy...ripacs... életemben nem hallottam ezt a szót. Johogynempipacs xddddddd: """"""DD
2016. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!