Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek nem feltűnő, hogy...

Szerintetek nem feltűnő, hogy Louis Tomlinson túl sokat jótékonykodik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ez már túl sok, mert nem létezhet olyan, hogy egy ember ennyire nagylelkű legyen minden hátsó szándék nélkül, hogy ilyen gyakran csinálja.

És nem is akárhogyan, mert igazából nem is ő jótékonykodik, hanem a rajongók. Kitalál valamit, mint például az a táska is meg egyéb más hogy vegyék meg és az a pénz valami alapítványnak megy majd. Mondja ő. De ő ebbe mennyit ad? Ilyenről nem hallani, tehát feltételezem, hogy semennyit, csak kipattan az agyából az a "csodálatos" ötlet. Ez aztán a nagy jótékonykodás, nem? Mert szinte az összes ilyenje erről szól.


És jön a legrosszabbik eset, mert az még jobb lenne, ha tényleg odamenne a pénz, ahová mondja, de nem, csak egy kis része megy, vagy talán annyi se és nagy részét a focista barátainak, családjának, Eleanornak és még nem tudom kiknek megy. Nem rég egy nagy luxusvillába költöztette az anyját az alapítványos pénzből.

Kifele meg azt mutatja milyen nagylelkű és a kislányok nagyon elvannak vakulva és elhiszik, pedig csak egy felszínes, képmutató alak.

Aztán a közeli ismerőseinek is megjátssza a nagylelkűt, hogy mennyit költ rájuk, de páran tudnak a kis mocskos dolgairól ezért is szivároghatott ki, mert az illető nem bírta ezt a sok mocskot, amit ez az alak művel.

És persze nem abból a pénzből támogatja a hozzátartóit, amit ő keres meg, hanem az alapítványos pénzből, amit a rajongóiból húzott le. Amit ő keres, azt magára költi, hatalmas luxusban él, nagyobban, mint a többiek, de megjátssza magát.


Csak szerintem undorító ez? Nektek erről mi a véleményetek? Gondoltátok volna ezt róla?



2014. dec. 24. 22:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te nem vagy komplett.
2016. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!