Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Louis Tomlinson...

Szerintetek Louis Tomlinson lenéző és fölényes?

Figyelt kérdés

Annyira az jön át a kisugárzásából, de mondok pár példát: bemutat a rajongóknak, egyszer azért mutatott be mert egy rajongó lefröcskölte a koncerten és csak egy cseppje találta el, volt videó is róla.


Aztán Zaynnel vmi újságosnál voltak, volt ott egy csávó, levideózta magát, hogy ők benne legyenek a háttérben és valami hülyeséget mondott. Louis ilyen lenézően végig mérte.


Mi a véleményetek erről?

Ja és tök flegma



2015. jan. 1. 12:33
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Én imádom őt. De én directioner is vagyok, szóval tök mindegy mert engem már biztos elvakított a ,,rózsaszín köd''. :/
2015. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Igen, tényleg, qurvára lenéző :D https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&x-yt-t..


A bemutatós dolog pedig rég tisztázva van, mert nem nekik mutatott be.... De hát oké :D

2015. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Inkább nem osztom meg mit tennék vele legszívesebben, mert az nem éppen jó dolog
2015. jan. 30. 14:14
 14/24 A kérdező kommentje:
megjátsza magát egy kétszinű dög
2015. jan. 30. 14:15
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mindegy.
2015. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy viselkedik interjúkon, azt hogy otthon meg pláne nem. De gondolom az élete elég feszült lehet, a sok rajongó stb. biztos stresszessé teheti, amiért lehetnek olykor ilyen megnyilvánulása. Az már nem mindegy milyen mértékű. Egy lenéző pillantás még azt hiszem belefér. Arról nem tudok mi volt az a fröcskölős dolog, de úgy gondolom, nincs olyan ember, aki egy cseppért mérges lenne... nem túlzás? úgy értem. lehet valami más is történt abban a videóban ami miatt kiakadt.
2015. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
a videón csak az látszik de én kinézem belőle
2015. febr. 5. 22:38
 18/24 anonim válasza:
Nem a cseppért lett mérges, hanem azért, mert Őt akarták levizezni teljesen. Szerintem Neked sem esne jól, hogyha idegenek odamennének, hogy leborítanak. Az interjúkban pedig nagyon kedves és vicces. Ebből nem veheted le, hogy 'flegma' az biztos. Ez a leggagyibb magyar interjú, de, hogy értsd miket mondanak, tessék: https://www.youtube.com/watch?v=oi6B1z3o6oM
2015. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
megjátssza magát
2015. febr. 6. 15:31
 20/24 anonim ***** válasza:
4EVER 1D, és láttam már őket pàrszor élőbe, de mindig tudtak viselkedni
2015. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!