Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Louis Tomlinson...

Szerintetek Louis Tomlinson lenéző és fölényes?

Figyelt kérdés

Annyira az jön át a kisugárzásából, de mondok pár példát: bemutat a rajongóknak, egyszer azért mutatott be mert egy rajongó lefröcskölte a koncerten és csak egy cseppje találta el, volt videó is róla.


Aztán Zaynnel vmi újságosnál voltak, volt ott egy csávó, levideózta magát, hogy ők benne legyenek a háttérben és valami hülyeséget mondott. Louis ilyen lenézően végig mérte.


Mi a véleményetek erről?

Ja és tök flegma



2015. jan. 1. 12:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
gondolom nincs ennél nagyobb bajod az életben...XD
2015. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
értelmes választ kérek, a hülyék meg máshol trollkodjanak
2015. jan. 1. 15:10
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
olyan a válasz, amilyen a kérdés :D
2015. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

Manapság mindenki flegma, mert az "menő".

Amúgy bár egy semmihangú, túlsztárolt srác flegmasága lenne a legnagyobb gondom az életbe!

2015. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
olyan vélemény érdekelt volna, aki figyelte, volt már directioner is, de már nem az valami miatt. Directionerek nyilván elvakultak, őket nem is kérdezem, de irhat olyan directioner akit nem vakitott el a rózsaszin köd
2015. jan. 1. 17:56
 6/24 anonim ***** válasza:
Dehogy :D nyílván van egy stílusa de egyáltalán nem. Én személy szerint nagyon bírom :D amúgymeg persze hogy beint az idióta rajongóknak mikor éneklés közbe szembe dobják ( mert én pl olyat láttam)
2015. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
de nem csak olyan volt, hanem fröcskölés is ahol egy csepp találja el, illetve valami a karját. De a többieket is ugyanúgy dobálják, ők mégsem mutatnak be, ez itt a különbség
2015. jan. 2. 12:00
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te tapasztaltad-e magadon, de sok embert, amikor olyan helyzet van, nagyon el tud kapni a hév. Hiába kedves, és jólelkű, ha társaságban van, és a hangulat fel van pörögve, kevésbé tud uralkodni magán, és olyanokat is csinál, amit normális esetben ő is gáznak, vagy bunkóságnak tartana. Gyakran én is ilyen vagyok.
2015. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
ha egyszer tette volna azt mondom oké, de ő folyamatosan bunkó és flegma és folyamatosan bemutat, akkor meg?
2015. jan. 2. 22:17
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem mondhatod, hogy folyamatosan, mert te csak alkalmanként látod. Pont olyan alkalmanként, amire igaz, amit előzőleg írtam.
2015. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!