Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljátok Justin Bieber-t?

Miért utáljátok Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés

Igen mindenféle hír kering róla jó,rossz de sosem fogjátok megtudni,hogy milyen is ő valójában mivel nem tudjátok közelről kiismerni!

interneten,újságba,szóba mindent lehet mondani,de nem biztos hogy úgy van!

Nem csak Justin Bieber-ről vannak mindenfélék kiirkálva,hanem MINDEN SZTÁRRÓL!

mindenki mást szeret! Mindenkinek van egy kedvence akire nem tudna csúnyát vagy rosszat mondani,de a közzöségi oldalakon meg az egyéni oldalakon van róla csúnya és rossz hír,de te arra ugy is aztmondod hogy menyenek a pi*ába vele!

aki ugygondolja hogy lányos a hangja,az hallgasson meg egy mostani dalt(2013-14-15)!!!


2014. dec. 30. 13:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

ismered a mondást, hogy a sas nem kapkod legyek után? Ha én világsztár lennék (pl. oylan, mint Mick jagger, tehát aki tényleg valamit elért), rohadtul le---arnám, hogy mit pampog pár ember, akire az utókor nem fog emlékezni. Bocs.


de mint mondtam, téma részemről lezárva, innentől írhatsz akármit nagybetűkkel. Én tényleg kedves próbáltam lenni. (Mért van az, hogy értelmes bieber-rajongókkal tök sokáig el tudtam beszélgetni? Nem bennem van a hiba.)

2015. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

ÉN NEM AZT MONDTAM HOGY TE MITTENÉL HA RÁDMONDANÁK,,,,HANEM AZT HOGY A RAJONGÓID BIZTOS KIÁLLNÁNAK MELLETTED ÉS AZ IGAZSÁGSZOLGÁLTATÁS MELLETT!!

EGYÁLTALÁN NEM IRTAM,HOGY TE MIT SZÓLNÁL HOZZÁ!!!

2015. jan. 1. 11:54
 23/33 anonim ***** válasza:
Oké, ebben a dologban igazad van. De a többiben tartom, amit mondtam. Csak az a baj, hogy persze, a rajongók kiállnak, de Justin biebert is sokan nem szeretik a rajongók miatt, mert sok idegesítő rajongója van, ne haragudj. Szóval néha ez nem is olyan jó.
2015. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
én csak azt a logikát nem értem, hogy te azt mondod, honnan tudjuk, hogy rossz ember, ha nem ismerjük. na jó, de te honnan tudod, hogy nem rossz? te sem ismered személyesen...:D
2015. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Azt tényleg nem állította a kérdező, hogy ő tudja, csak felhívta rá a figyelmünket, hogy minden nem lehet igaz.
2015. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
De amúgy nem igazságszolgáltatás, amit csinálsz (az mást jelent, de tudom, hogy érted), mert sosem mondod azt, hogy oké, ebben meg ebben igazatok van, de én így gondolom... Nem azt mondod, hogy igen, valóban nem olyan nagy a hangterjedelme, de neked tetszik. hanem csak arra reagálsz, amire tudsz.
2015. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

# 24/26 kommentálóbak szól:

képzeld én ismerem közelről!!!ez megint egy olyan dolog,hogy te honnan tudod hogy nem-e ismerem közelről!!!

márpedig ismerem képzeld!

2015. jan. 3. 13:44
 28/33 anonim ***** válasza:
Hahahahaha, nemondd :D Csináltál vele egy fotót, aláírást kértél, puszi puszi, egy erőltetett vigyor a részéről, és már el is felejtett, és ment tovább. Maximum ennyit tudok elképzelni. Bocs, de egy ennél személyesebb találkozást nem hiszek el, akármennyire is bizonygatod.
2015. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
ugyan :D hát ő az unokatestvérének a legjobb spanja, nem tudtad? :D bírom, amikor valaki még rá is dob egy lapáttal, és beadja, hogy hát ő még ismeri is...:D igen, van még másik 77 millió rajongó, aki ismeri XD
2015. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Most nézd meg ezt a szerencsétlen balfácánt.

https://www.youtube.com/watch?v=22ezCo0K_Vw


Majd azt hitte hogy tud menőzni egy sort a sok agyhalott zombi előtt, de csak csúnyán lebőgette magát.

2015. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!