Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljátok Justin Bieber-t?

Miért utáljátok Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés

Igen mindenféle hír kering róla jó,rossz de sosem fogjátok megtudni,hogy milyen is ő valójában mivel nem tudjátok közelről kiismerni!

interneten,újságba,szóba mindent lehet mondani,de nem biztos hogy úgy van!

Nem csak Justin Bieber-ről vannak mindenfélék kiirkálva,hanem MINDEN SZTÁRRÓL!

mindenki mást szeret! Mindenkinek van egy kedvence akire nem tudna csúnyát vagy rosszat mondani,de a közzöségi oldalakon meg az egyéni oldalakon van róla csúnya és rossz hír,de te arra ugy is aztmondod hogy menyenek a pi*ába vele!

aki ugygondolja hogy lányos a hangja,az hallgasson meg egy mostani dalt(2013-14-15)!!!


2014. dec. 30. 13:14
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

HA B*ZI LENNE AKKOR NEM LENNE ÁLLANDÓAN CSAJJAL!!!

ŐSZINTÉN!!:MELYIK SZTÁRRÓL NINCSENEK BOTRÁNYOK?

MINDENKI LEHET UTÁLNI VALAMIÉRT,DE EZ NEM NYOMÓS OK,amiket te mondasz!

2014. dec. 31. 12:01
 12/33 anonim ***** válasza:

de b-sszus, én éppen hogy azt mondtam hogy NEM MELEG. És nem, nem minden sztárról vannak botrányok. keress rá egy botrányra:

- darren hayesről

-jon bon joviról

- James morrissonról

-mikáról

-addele-ről

-a nightwish tagjairól

és még folytathatnám


Te észre sem vetted, hogy én a 2. második megjegyzésemben kiálltam Justinért. Az egyetlen dolog, amibe belekötöttél, hogy nem meleg, pedig ÉN IS AZT MONDTAM!


és ennek semmi köze a hangjához, szóval mi az, hogy amit mondok, az értelmetlen? Én azt mondtam, hogy egy énekes hangja 3 oktávnál kezdődik, 2 oktáv és erőt len hang az semmi. Nekem is vannak barátaim, akik jól tudtak énekelni az iskolai ki mit tudon, de attól még nem kell mindenkinek énekesnek lennie. Sok embernek van hangja, de nem mindenkinek van olyan hangja, amiért fizetünk. egy templomi kórusban elmegy. Érted már?


És az igenis az egyénisége, hogy milyen képet mutat magáról.


ezek közül semmire nem válaszoltál, csak nagybetűkkel beírtál valamit, aminek semmi köze ahhoz, amit írtam. De az égvilágon semmi. És azt hittem, legalább komolyan veszel cserébe azért, hogy a 2. üzenetemben ki is álltam érte kicsit.

2014. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Egyébként meg hülyeség, hogy nem lehetne állandóan nővel. az említett darren Hayesnek felesége is volt. De hogy egyértelmű legyen: Justin Bieber szerintem nem meleg, és ha az lenne is, akkor sem érdekelne senkit, ha letenne valamit az asztalra.


ismersz olyan embert, aki leb-zizza Freddie Mercuryt, Dumbledore-t? Érted, amit mondok?

2014. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

És még valami:


"MELYIK SZTÁRRÓL NINCSENEK BOTRÁNYOK? "


Na, ez az. Ez a hozzáállás jogosítja fel erre a viselkedésre. Igen, vannak, akikről nincs botrány, mondom, pl. Jon Bon joviról nincs szerintem.


A másik meg, hogy vannak emberek, akik botrányosak, pl. az Aerosmith énekese. csak közben ne adj isten ír néhány olyan dalt, amiben van valami társadalomkritika, és valami baromi komoly mondanivaló. ez a különbség.

2014. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

de minden sztárról van botrány!!!!

lehet neten nincs de újságban mindig megjelenik!!!

2014. dec. 31. 15:09
 16/33 anonim ***** válasza:
Amit a 84%-os válaszoló leírt (9. választól) teljesen igaz. Jó sok nyomós okot felsorolt, de amelyikbe nem tudtál belekötni, afelett elsiklottál, figyelmen kívül hagytad, és belekötöttél egy olyan mondatba, aminek a válaszoló pont az ellenkezőjét írta. Értelem.
2014. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

idefigyelj!!!

ha valami nem tetszik ne irjál ide...vili?

te se vagy sokkal értelmesebb te nyak!

2015. jan. 1. 11:32
 18/33 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, kérdező. Én nem akartam kötekedni, ezért lezárom most a témát, mert nem tudok többet hozzátenni. Mondtam, hogy nincs mindenkiről botrány. Erre te azt mondtad, van. Én mondtam, hogy nincs, erre te hogy van. Ezt folytathatjuk még örökké, de nem látom értelmét. Azzal semmi baj, hogy szereted Justin Biebert, szeresd, ha akarod, és azt is megértem, hogy zavar, ha csak valaki beléd köt. De azért azt megjegyezném, hogy a rajongás nem az, hogy mindennel szemben megvéded a kedvenced. például az után, amit fent írtam, biztos nem meglepő, hogy nekem a Bon Jovi együttes a kedvencem. Szeretem az énekes hangját, de ha valaki pl. azt mondaná, hogy az énekes már nem énekel olyan szépen, mint fiatalon, nem állnék le vele vitatkozni, mert tényleg így van. Maximum azt mondanám, hogy engem nem zavar, vagy hogy régen annyira jól énekelt, ezért nem baj stb. vagy nem mondanám, hogy jobban énekel, mint Pavarotti. Elég az, hogy én jobban szeretem. Nincs azzal baj, hogy JB-t szereted (az utálók idióták), de nem kell foggal-körömmel védeni. És tényleg nem azért, hogy bántsalak, de tudod, hogy én miért nem védem foggal-körömmel az én kedvencemet minden vitában? (Mert őket is szokták kritizálni.) Azért, mert ők nem szorulnak rá. Ha szerinted Justin Bieber tényleg tehetséges, akkor nem egy 10enéves kislány szavaira van szüksége egy névtelen fórumon. Gondolkodj ezen.
2015. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Beírtam a kedvedért a Google-be, hogy botrány Bon Jovi. Itt az első találat, aminek van köze a kedvencedhez. De én ezt nem nevezem botránynak. Szerintem botrány pl. részegen vezetni.


[link]



gfejnek_nevezte_justin_biebert



Persze ha érdekel, a linket egyben írd be, de így fennakadt a trágárságszűrőn.

2015. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

EZ NEM VÉDÉS AMIT ÉN MŰVELEK!!!!

HANEM EZ IGAZSÁGSZOLGÁLTATÁS!!!

GONDOLJ BELE!:HA TE VILÁGSZTÁR LENNÉL,ÉS MINDENFÉLÉKET MONDANÁNAK RÓLAD AMI PERSZE NEM IGAZ,AKKOR SZERINTED A RAJONGÓID NEM ÁLLNÁNAK KI AZ IGAZSÁGSZOLGÁLTATÁS MELLET?

2015. jan. 1. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!