Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljátok Justin Bieber-t?

Miért utáljátok Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés

Igen mindenféle hír kering róla jó,rossz de sosem fogjátok megtudni,hogy milyen is ő valójában mivel nem tudjátok közelről kiismerni!

interneten,újságba,szóba mindent lehet mondani,de nem biztos hogy úgy van!

Nem csak Justin Bieber-ről vannak mindenfélék kiirkálva,hanem MINDEN SZTÁRRÓL!

mindenki mást szeret! Mindenkinek van egy kedvence akire nem tudna csúnyát vagy rosszat mondani,de a közzöségi oldalakon meg az egyéni oldalakon van róla csúnya és rossz hír,de te arra ugy is aztmondod hogy menyenek a pi*ába vele!

aki ugygondolja hogy lányos a hangja,az hallgasson meg egy mostani dalt(2013-14-15)!!!


2014. dec. 30. 13:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy keress rá a kérdésedre. Merem állítani, hogy vagy 50 ugyanilyet fogsz találni. Mindenhol ugyanaz megy. Veszekednek az utálók, az imádók, és néhány értelmes, akinek épp nincs jobb dolga.
2014. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

"interneten,újságba,szóba mindent lehet mondani,de nem biztos hogy úgy van!

Nem csak Justin Bieber-ről vannak mindenfélék kiirkálva,hanem MINDEN SZTÁRRÓL! "


Azért ez nem ilyen egyszerű. De elmagyarázom a te éretlen kislányagyadnak. Ha egy médium hazugságokkal próbálná lejáratni JB-t, akkor ő a pénzéből olyan ügyvédsereget fogadhatott volna, hogy akkora pert akasszon azoknak a nyakába hogy lehúzhassák a rolót. De ez nem történt meg. Itt arról van szó, hogy ezeket csak te akarod elhinni hogy nem igazak. Kár is veled vitázni szerintem, úgy is lepattognak rólad az észérvek.

2014. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
te azt honnan tudod hogy őt érdekli,hogy mit mondanak a többek róla??? gondolom neked sem igy állna a szád mint most ha a kedvencedről hazugságokat,és csúnyákat mondanának ember!!! azért gondolkogyál már el egy kicsit!!4
2014. dec. 30. 16:34
 4/33 anonim ***** válasza:
Látod, erről beszélek...
2014. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg te annyira fanatikus vagy, hogy bármi ami JB-re nézve terhelő, hazugságnak állítanál be, mert azt akarod elhinni hogy ezek nem igazak. Függetlenül attól hogy mi a TÉNYLEGES igazság. Ezt a tényezőt figyelembe véve, veled értelmesen próbálni vitázni olyan meddő dolog, mint egy zsák krumplit írni, olvasni tanítani...
2014. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

itt nem arról van szó hogy elhiszed-e(nagyjából erről is)

hanem arról,NE ÍTÉLKEZZ AMÍG KI NEM ISMERED AZ EMBERT!!

Igen én sem tudom mi igaz,de azt tudom,hogy nem minden igaz!!

ha az lenne JB. mint akinek a JB.utálók elmondják akkor nem is lenne többszázmillió rajongója!!!

ti csak azért mondjátok rá ezeket,mert utáljátok!!!

De ha a ti kedvenceiteket utálnák az nem lenne egy szent dolog!!!

2014. dec. 30. 18:06
 7/33 anonim ***** válasza:

Jaj kislány, annyira naív vagy hogy az már fáj.



Chris Brown elég durván megverte néhai barátnőjét Rihannát. Még is több száz millió rajongója van, köztük rengeteg nő.


Jimi Hendrix, korának ikonja, rendszeresen fogyasztott marihuánát, lsd-t, amfetamin származékokat. Még is több száz millió rajongója van.


Rick Ross magát gengszternek, drogbárónak adja ki, rap számaiban, miközben sikerei előtt rendőr volt. Még is több száz millió rajongója van.


Folytassam még a sort? Ha olyan előadót szólnak le(jogosan) akkor elfogadom. Nem fogom erőszakkal szépíteni a helyzetet, ha azon alapvetően nincs mit.


Ha valakinek nem tetszik, azt is elfogadom azzal a feltétellel hogy ő is elfogadja hogy nekem meg igen. Ez ennyire egyszerű, minimális intelligencia kéne hozzá. Csak te vagy ilyen difis, hogy ha bármi negatívat olvasom JB-ről, akkor egyből eret akarsz vágni...

2014. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

én azt nem mondtam hogy kezd el szeretni JB.-t!!!!(ezt te is jól tudod)

én elfogadom,hogy utálod,de ez még nem azt jelenti,hogy mindeféléket lehet rá beszélni!!

mert ez ugyanolyan dolog(ez csak egy példa!!),mintha én mondanám rád hogy b*zi,meg igy ugy amugy ó,mert utállak hiszen csúnyán beszélsz JB-röl!!! DE MÉGSEM TESZEM,MERT VALAKI SZERET TÉGED ÉS ÉN EZT TISZTELEM!

2014. dec. 30. 18:35
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt mondod, hogy nem ismerjük Justin Biebert személyesen (ez igaz is), ezért nem ítélkezhetünk. Ebben nem értünk egyet. Igenis, bármennyire nem népszerű vélemény, meg lehet ítélni úgy is egy embert, hogy nem ismerem. Az ugyanis, amilyen KÉPET MUTAT MAGÁRÓL, tükrözi azt, aki. Nem az újságokról beszélek, ott valóban mindent le lehet írni. de vannak videók, amin egyértelműen ő van.


Mondok egy példát:

X híres ember botrányosnak tűnik a médián keresztül, de persze nem ismerjük személyesen.

Y híres ember nem tűnik botrányosnak. Őt sem ismerem személyesen, de Y híres embernek van annyi esze, hogy ez alapján fogják őt megítélni, és mutatni akar magáról egy képet. Például a tesómnak van egy barátja, aki sosem köszön a szüleinknek. A tesóm (meg mások is) állítja, hogy ez a haverja egy nagyon okos, nagyon intelligens srác. A szüleim viszont úgy vannak vele, hogy 140 is lehet az IQ-ja, ha nem jut el odáig, hogy köszönni kellene. ilyen képet fest magáról. Az, hogy valaki milyen képet fest magáról, az az ő entitásának, az ő személyiségének a része. Ha valaki agyáig nem jut el, hogy gáz, ha egy videóban idiótán viselkedik, akkor az illető idióta.

Az én kedvenc sztárom (nem mondom meg kicsoda, mert belekötsz), sosem viselkedett beképzelten, vagy bunkón egyetlen videóban sem. Ettől még lehet, hogy a szomszédaival bunkó, de szorult belé annyi ész, ez biztos, hogy nyilvánosan hogyan kell megjelenni/szerepelni stb. És nem is nagyon írnak róla ilyen cikkeket sem. Mert persze bárkiről bármit le lehet írni. csak éppen nem mindenkiről hiszik el az emberek. egy stréberről könnyebb elhinni, hogy azért nem csinált matek leckét, mert színházban volt este, és nem azért mert lusta, ugye? Egy rossz tanulóról viszont könnyebben elhiszem az utóbbit.


Justin Bieber egyáltalán nem törekedett arra, hogy jó képet fessen magáról. Azt mondod, nem érdekli őt a véleményünk? Megeshet, de te megkérdezted a mi véleményünket.


Még egy megjegyzés: semmi baj nincs azzal, hogy magas a hangja. Én szeretem azt is, ha egy férfinak magas hangja van, ha azon tud énekelni. Justin Bieber énekhangja 2 oktáv, a magas tartományokban suttog, elhalványodik, teljesen erőtlen, ha már egy picit hangot kéne ugrani fölfelé. Igen, hallgattam meg élő felvételt.


Ismered Darren Hayest? A Savage Garden énekese volt régebben. Na, neki is magas hangja van, de neki erős, még Pavarotti is megkérte, hogy énekeljenek együtt. Én szeretem Darrent, pedig rocker vagyok. Ráadásul meleg is, szóval NEM AZZAL VAN A BAJUNK, HOGY LÁNYOS. Ha valakinek magas a hangja, de tud énekelni, mindenki lesz-rja, hogy az illető kicsoda. De Justin Biebernek gyenge a hangja.


Tessék, ő Darren Hayes:

https://www.youtube.com/watch?v=TeIrv7-C9fw

Pedig én rockot és metált szoktam hallgatni, de látod, elismerem, ha valaki tényleg jó. Elismerem pl. Mikát is, de nála is zavar, hogy elment a hangja, mert széténekelte. Michael Jacksont, Stevie Wondert stb. is elismerem. Erős hangjuk volt, több oktáv.


Egyébként szerintem Justin menedzserei rontották el a dolgot, mert egy tizenévest nem szabad színpadra engedni. Én nem értek nagyon a zenéhez, de még én is tudom, hogy ettől tönkremegy a hangja.

2014. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azt mindenképpen szeretném hozzátenni, hogy az utálók tényleg sokszor elég idióták. Például az az ember, aki mondjuk a ruhái miatt utálja, az semmivel sem jobb, mint aki a két szeméért szereti. Meg van, aki tényleg csak azt mondja, hogy lányos a hangja. És van, aki örül, hogy botrányos, mert lehet mire fogni a dolgot. Nem akarok igazságtalan lenni, ez mind igaz. De nagyon sok ember meg tudja fogalmazni, miért utálja (észérvekkel, nem csak azt, hogy b-zi, meg ilyenek). Úgy gondolom, én észérveket mondtam.

2014. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!