Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miley Cirus szerintetek még...

Miley Cirus szerintetek még szűz? Vagy mű melle van egyáltalán? ( én azt hallottam)

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 17:40
1 2
 11/18 anonim válasza:
83%
13:46 - Az látszana a fehérneműs magazinfotókon... :-D
2010. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Erről South Park - Erénygyűrűs rész jutott eszembe,amelyben a Jonas Brothers is benne van. :D

Amúgy a kérdésre térve,halvány lila gőzöm nincs és nem is érdekel,mert rühellem a csajt. De muszáj volt közölnöm hogy mi jutott fejembe :DD

2010. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%
Kicsit már régi ez a kérdés, de azért én most rábukkantam dolgokra:D... Miley nem szűz és a szája van plasztikázva, fel van töltetve neki, meg a haja mű, mivel az csak a válláig ér neki, meg most szárnyra kelt az, hogy az orrát is kicsit megigazgatták neki, de ezt még nem fix, erről még nem szólta el magát senki sem:D
2010. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
nincs műhaja, az az igazi haja.
2010. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Erről én is olvastam, láttam is képeket valahol, de már nem emlékszem és én is úgy vélem, hogy mű, sőt szerintem tuti! Sőt emlékszem, hogy mennyit izéltem amiatt anyunak, hogy milyen szép haja van és olyan kell nekem is, aztán ő is mondta, hogy bármikor csinálhat nekem olyat, mert az 100%, hogy mű. (anyukám fodrász)
2010. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

hát ha fehérneműmodell a pasi,akkor tán szereti a gyerek mutogatni magát,amit én egybekötök a szexualitással :D

különben meg mindenki hordhatna tisztaság gyűrűt,úgyse tartja be senki...főleg nem jonasék.

2010. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Veky ***** válasza:

Destiny Hope nem szűz, és nincs műmelle.

Házastársként nem tudnám elviselni, mert egy buta alak.

Szeretőként annál inkább, mert van pénze, nagy torka, és az apja mindig zenélne nekem egy kis countryt. :D

Ja, és amúgy szerintem nem túl jó nő, mert szokott hazudni... :D

2010. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ki nem szarja le? :'D
2013. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!