Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A szűz lányokat h vizsgálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz lányokat h vizsgálja meg a nőgyógyász? Hallottam olyanról h végbélen keresztül, de ez h zajlik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Végbélen keresztül a hüvelyt??? :) :) :) Még soha nem hallottam ilyet, és elég viccesen is hangzik, attól lehet, hogy létezik! :) :) :)
2010. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj,csak kellemetlen. Kislányoknál a bezsírozott ujját dugja fel a végbélbe, nagyobbaknál speciális műszereket használ / a szűzhártya többé kevésbé tágulékony/ a hüvelybe.Többnyire csak tapint, nem lát, de kellő gyakorlattal így is megtudja, amire kíváncsi.
2010. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen végbélen keresztül, én is itt olvastam ilyesmiről csak nem igazán értettem h is van ez.
2010. ápr. 18. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Van egy úgynevezett szűz kacsa nevű műszer(nagyon vékony), én úgy tudom azzal vizsgálja meg a szűz lányokat. Én amikor először voltam, engem is azzal vizsgált meg annak ellenére, hogy már voltam fiúval. Nem fáj, csak kicsit kellemetlen.
2010. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és ezt a hüvelybe teszi (az előbb lemaradt)
2010. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A nődoki megkérdezni, hogy szűz vagy-e még (ha fiatalnak nézel ki), és az alapján dönti el hogy vizsgál. Én is úgy tudom, hogy a végbélen keresztül vizsgál meg. Kitapintja a belső nemi szerveket. Nem hinném, hogy egyéb műszerrel benyúl a hüvelyedbe, ahogy itt többen írták, de az még nem jelenti azt, hogy nem így van. Én csak a végbélen keresztüli vizsgálatról hallottam eddig.
2010. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első: A nőgyógyász nem csak a hüvelyt vizsgálja, hanem a méhet, petefészkeket, petevezetőket is. A végbélen keresztül a méhet például ki tudja tapintani. Főleg gyerekeknél szokták így vizsgálni a nőgyógyászok. Persze ha egyéb probléma adódik, tehát valakinek valamilyen hüvelybetegsége van, akkor ha szűz, ha nem szűz, megvizsgálja, de óvatosak, tehát nem fogják átszakítani a szűzhártyát.
2010. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát én nem tuok róla, de lehet hogy van ilyen.Én szüzen is és nem szüzen is ahüvely keresztül lettem megvizsgálva, tény hogy kellemetlen de tul lehet élni:)
2010. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

orvosfüggű. én már mind2ről hallottam.

egyik barátnőm (aki szűz volt) nagyon durva volt a menstruációja, nem akart elállni, elment orvoshoz, és az végbélen keresztül vizsgálta meg. szóval ki lehet tapintani, de van olyan orvos, aki óvatosa megvizsgál hüvelyen keresztül is.

2010. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
30%

belenyúl a fenekedbe egyik ujjával,és itt elkezd tapogatni,majd amikor egy kicsit ellazulsz,kapsz 25 ml. injekciót ott belül a fenekedbe. Azt mondta,hogy ez egy kis érzéstelenítő. Vársz 5 percet.Majd a hüvelyedet egy ú.n. kacsával szétnyitja és ide is szúr egy injekciót kb.10ml.-t.Ekkor üvöltesz egy nagyot és elkezdődik a vizsgálat,ami nem olyan,mint azoknak,akik már nem szűzek. Ilyenkor behívja az asszisztensét(van kettő nő és kettő férfi,de ilyenkor a férfiakra van szükség) és oldalra fordulsz.az egyik lábadat a vizsgálóágyon tartod a másikat pedig az egyik asszisztens a levegőbe emelve tartja. Az orvos a fenekedet megnézi a másik asszisztens pedig egy vastag henger alakú üreges izét aminek vékony tű van a végén,bedugja a hüvelyedbe. Ezt egyre beljebb teszi az orvos pedig a fenekedbe bedugja az ujját,majd a kezét is. Ilyenkor jó,ha valaki ottvan melletted,ő fog nyugtatgatni. Majd mindkettő eltávolít belőled mindent. Ekkor a hüvelyedből eltávozik egy kicsike vér és már csak egy férfi asszisztens marad bent. Megnézi a doki a melled,majd elvégzi rajtad az elektromos vizsgálatot. Ez nem fáj,csak egy kicsit kellemetlen. Ez az utóbbi vizsgálat 8 percig tart,de amit ezelőtt említettem az 10-20. Ekkor felállsz és a doki ekkor is megnézi a hüvelyed majd a feneked. Le fekszel ujra az ágyra és kapsz egy beöntést és valami injekciót szúr újra a fenekedbe. Ekkor már mehetsz öltözködni és elmondja az eredményeket. Ja és amit nem említettem,mikor bemész,vesznek vért a hüvelyedből. Csak nyugi,a vizsgálat ilyenkor 30-40 perc beszélgetéssel

együtt.

2012. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!