Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyász megvizsgálhat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász megvizsgálhat ha szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Most fogok először elmenni nőgyógyászhoz de anyukám nem tudja hogy már nem vagyok szűz. Nem akarok lebukni mert nem vagyok rá büszke. ha szűz vagyok (elméletileg) akkor nem vizsgálhat meg csak ultrahanggal a nőgyógyász ugye? És ultrahangom látszik hogy már nemvagyok szűz? ja és még 1 kérdés: újjazástól megrepedhet a szűzhártyám?
2010. máj. 19. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg, análisan fog vagy ultrahagal.
2010. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg. Nem csak ultrahanggal. Nem tudom, nem vagyok nőgyógyász. Igen.
2010. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Mert ha elmúltál 18, akkor köti az orvosi titoktartás, nem szólhat anyádnak, de ha még nem , akkor mint gondviselődnek jelezheti. De szerintem ha megkéred, hogy gyakoroljon némi diszkréciót meg fogja tenni.
2010. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
te hülyevagy. mért ne vizsgálna meg? és te miféle ultrahanról beszélsz? és igen, megrepedhet a szűzhártyád az ujjazástól, nagyon is. de szerintem inkább beszélgess el anyukáddal de nagyon gyorsan..
2010. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Istenem..:D

Hány éves vagy mégis? Szted honnan tudná h szűz v v nem?

Vkinek már sportolástól is szészakadhat a szűzhártyája, szóval ilyenekre nem alapozz senki, meg istenem mégis honnan tudná?Amúgy meg miért ne vizsgálhatna meg?Azért van.

2010. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen gonddal mész hozzá, de szűz lányokat is megvizsgál, viszont végbélen keresztül. szóval, ha nem vagy szűz, jobban jársz, ha megmondod, akkor kevésbé kellemetlen a vizsgálat. a szűzhártya sok mindentől megrepedhet, ujjazástól is.
2010. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valld be anyukádnak, hogy már nem vagy szűz (csak akkor ha veled tart a dokihoz). Én több mint fél éve elvesztettem anyámnak még csak egy hete mondtam el...picit kiakadt (rosszabbat vártam..) A doki látja ha átszakadt a szűzhártyád és többnyire szexuális tevékenységet tartja okának. Nem kell tőle tartani én 3 napja voltam nála előszőr :). Ultrahang után gondolom megvizsgál még alul is, picit kellemetlen de ne tarts tőle, keress nő dokit. Ujjazástól nem túl jellemző ha csak nem tudja feldugni egész mélyen.
2010. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

persze hogy megvizsgálhat...

elvileg szüzen kéne elsőnek menni....

mondd el anyudnak

mellesleg nagyon sok lánynak a szűzhártyája nem sextől vagy ujjazástól megy szét...

sport vagy bármi....

kis futás is elég lehet hozzá...

pl tesiórák...

ha mindent elmondasz lehet h kilesz de jobban jársz...

hidd el...

elvégre azért vannak a szülők hogy megbeszéljetek mindent...

ha esetleg anyudnak nem akarod elmondani akkor apudnak v vmi....

aki megértőbb...

de tudjon valaki róla...



F/18

2010. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Végbélen keresztül szokták a szűz lányokat vizsgálni.

De azt nem tudja megállapítani,hogy ténylegesen szűz vagy -e vagy sem,csak a szűzhártyád állapotát látja,az pedig nem jelenti azt,hogy voltál férfival,mert igen megrepedhet/átszakadhat sok mindentől,az ujjazás is ilyen. Ezért meg fogja kérdezni,hogy szűz vagy-e még. Te döntöd el,hogy mit válaszolsz,de én nem vállalnám be az anális vizsgálatot a helyedben. Ne menjen be veled anyukád és akkor nem lesz semmi,az orvosnak nem dolga tájékoztatni a szülőt a szüzességedről,hacsak azt a szülő külön nem kéri és ez esetben is csak akkor mondja el,ha még nem vagy 18.

2010. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tartok én neked rendelést, úgy megvizsgállak teee...:)) hogy ha felét elmondod majd anyádnak szaladva fog hozzám jönni hogy ő is kér olyat amit te kaptál :))
2010. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!