Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Észrevettétek, h Robert...

Észrevettétek, h Robert Pattisonnak mekkora nagy feje van? :O

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 10:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
Észrevettem.. És nem kicsit, nagyon nagy feje van ;):D
2009. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Én nem azé kédeztem ezt h cikizzem, hanem h ti is észrevettétek-e már:D

És sztem igen jó színész és hát nem a legjobb énekes, de legalább tud énekelni:P

2009. dec. 22. 20:38
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsi, de nem is nagy szerintem... A testéhez képest szerintem nem az... Néhány képen tényleg nagy feje van, de nekem egyik filmben sem tűnt fel, hogy az lenne...



A tehetségről annyit, hogy a Twilightban tényleg nem alakított valami nagyot (szerintem), de a Little Ashesben igen!


Rákerestem a neten, de szerintem nincs nagy feje... :S

[link]


Amúgy nem értem miért csak a Twilight fanoknak tetszhetne, mert én nem vagyok az és nekem bejön. Laza, szinte mindig mosolyog ami elég fontos, és folyton viccelődik... Van kisugárzása és saját stílusa, ennyi...

A kisugárzás a legfontosabb, és neki van. Szerintem nem a külső a legfontosabb dolog...

2009. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
32%

Amúgy akik azt írták, hogy kicsit sem sexy, szerintük ki az? Kíváncsi lennék, nekik ki tetszik?!

Nem tetszhet mindenkinek ugyan az az ember...

2009. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem csak abban a hülye sapkában van nagy feje.

[link]


Amúgy meg tök szexi és jóképű!

2009. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
én nem néztem da a barátnőim oda vannak érte , sztem a valóéletben, harry potter 4-ben naon ronda, de a filmben se a legszebb! Azt nyilatkozta Kristen Stewart a BravoGirl-ben hogy szerinte vannak sokkal helyesebb fiúk csak nem a filmvásznon és mindig mindenkinak az kell aki a legelérhetetlenebb!
2009. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
54%
szerintem nincs nagy feje, csak lapos és csúnya...xD
2009. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem különösebben nincs baj vele,de az biztos, hogy Taylor ezerszer jobban néz ki*.*
2009. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

mért mert akkora mint egy kutya ülve? vagy mert 16 éves korára túlzásba vitte és úgy néz ki mint egy tirex?

merthogy már sztem túlzás h így ki van gyúrva

azért mindennek megvan a határa(ettől még nem lesz vki jó pasi) színészkedéshez meg köze sincs-jacob szerepét is csak azért kapta meg m jó a teste(mondjuk el akarták töle venni a szerepet de aztán addig gyúrt/szószerint/ h az övé maradt!..nem tom én nem utálom v ilyesmi csak érvelek

2009. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

jahj bocsi előző vok:

sztem a twilightos képeken azokon a qvára nagyon +szerkeztett képeken nagy feje van, de élőben pont jó:P

2009. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!