Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Észrevettétek, h Robert...

Észrevettétek, h Robert Pattisonnak mekkora nagy feje van? :O

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 10:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%

Az egy MAJOM!

Nemtudom miért rajonganak érte a tinilányok. Se kidolgozott teste, se macsós feje (sőt kicsit emós feje van).

Én is hallom csajoktól: hú így az alkonyat sztárja, ajj de jól néz ki stb stb. legszívesebben lehánynám azt az idiótát.

Mi benne olyan különleges?

2009. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%
Itt nem is az a baj hogy csúnya vagy szép-e.Hanem az hogy szinte semmi színészi tehetséggel lett világsztár(bár az én szememben egyáltalán nem az) csak azért mert szépfiú (lenne elvileg).Twilight filmek meg=nagy trágyadomb..azok a farkasok ahogy meg vannak animálva áhh, Kis Vuk elbújhat mögöttük, könyv jobb...
2009. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Sztem nincs nagy feje, és nem érdekel ki mit mond, én kiállok az én igazamért! Mert ha szerinted(tetek) nagy feje van vagy bármi akkor ti még nem láttatok nagyfejű embert! És szerintem igenis tehetséges, és jó zenész is mint szinész is! Azért mondjátok h ilyenbéna... olyan béna... mert híres lett! Csak a féltékenység beszél belőletek! ( ha meg nem tetszik nem kell nézni) ennyi
2009. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%
Sot, még a neve is milyen idióta... XD
2009. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%

Első vok:

tényleg XD XD XD

Robert Patiszon XD XD XD XDX XD XD

És féltékeny Xd ugyanmár, remélem sosem fogok olyan idiótán kinézni mint ő.

2009. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

nem mert már idiótábban nézel ki xĐ

am nincs igazatok lehet le pontozni

2009. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok egy nagy twilight "fan" de szerintem nincs nagy feje színészi tehetsége pedig nem olyan rossz mint ahogy mondjátok. Az tény ,hogy nem a világ legjobb pasija de annyira azért nem gáz.:)És ráadásul énekelni is tud.
2009. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Írtam már... Zondorázni és gitározni is tud!
2009. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%

Tud énekelni, gitározni XD ÉS?

ezel az erővel akkor a világ összes rocckere robert patiszon XD

Írjátok már le légyszi, hogy mi az amitől Ő olyan r*hadt szexy??????????????????????????????????????????????????????????????

2009. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

"ezzel az erővel minden rocker robert patiszon"

XDXDXDXDXDXDXDXDXDDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

2009. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!