Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki (volt) Kiszel...

Szerintetek ki (volt) Kiszel Tünde "lovagjai" közül a best?

Figyelt kérdés
Még régről Kondor Csaba, vagy Károly Bá', esetleg Martin vagy az új szerzemény: Bodzás Szabolcs?

2014. márc. 8. 15:05
1 2 3 4 5 6
 51/54 DnKrstf ***** válasza:
100%

TELJESEN IGAZAD VAN, ELŐTTEM SZÓLÓ!


Amúgy kicsit utánakutattam Bodzás Szabolcsnak, és sikerült rájönnöm, hogy miért egy szociopata-mágnes. Csak az a baj, hogy mivel mindig "körülötte van a feszkó", ezért sokakban merül fel, hogy valójában Vele lehet a probléma! És mivel Ő egy tipikus 'szociopaták játékszere'-karakter, ezért ugye rengetegen keltik rossz hírét is, így nem tudom mennyire adnának a szavára... :/

2014. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 DnKrstf ***** válasza:
100%
Egyébként pedig abban győzte le, hogy (korábbi szörnyű tapasztalatai ellenére) képes volt felismerni a "hírnév és a csillogás" mögött, hogy milyen a nő valójában... És SZEMBE MENT VELE , annak ellenére hogy kérhetett volna pénzt, hírnevet, hatalmat; nem azt tette, hanem "belement a színjátékba", de csak azért h később feldobhassa Szalainak! :)))
2014. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

DnKrstf! Fú, de jól ismered Szabit! Bodzás-fan vagy, vagy maga Szabika? ;-)

Akárki is legyél különben, szorítok hogy piacra dobjátok azt a könyvet Vivivel! Ki kell boxolni már ezt a sz**keverő tehetségtelen senkiházit! Ne hagyjad hogy keresztbetegyen!!! Gondolom Vivi se húzza be fülét farkát egy ilyen miatt! Ha valaki tud jó botránykönyvet csinálni az ő! Rajta!!!

2014. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Én egyszer les*optam Bodzás Szabolcsot még a Club Díva mögött. Nagyon nagy, jóízű, kőkemény, egyenes f**za van :)
2016. febr. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!