Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki (volt) Kiszel...

Szerintetek ki (volt) Kiszel Tünde "lovagjai" közül a best?

Figyelt kérdés
Még régről Kondor Csaba, vagy Károly Bá', esetleg Martin vagy az új szerzemény: Bodzás Szabolcs?

2014. márc. 8. 15:05
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
20%
Már bocs, de a kutyát se érdekli ez a Bodzás Szabolcs... meg az élettörténete se... A Kiszelt leleplező könyvben viszont fontos szerepe volna. A baki a dologban viszont az, hogy a például perekkel fenyegetőző boszorkány miatt valszeg senki nem nyilatkozna névvel... többet közt éppen ezért semmi esélyt nem látok rá hogy ilyen könyv megjelenjen...
2014. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
90%
Igen, szerintem se jelenhetne meg egy Kiszelt lebuktató mű ilyen jogi berendezkedésű államban! Bodzás élettörténete pedig érdekes lenne szerintem ugyan és sokan meg is vennék, de azt meg nem szabadna megírni! Azt a fiút szerintem meg kéne védeni, elsősorban saját magától!
2014. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 DnKrstf ***** válasza:
12%
Hát ha Te mondod 95%-os, Neked elhiszem!
2014. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
No azért a Majka kontra Kiszel ügyről sem szabad megfeledkedni: az se volt piskóta. Mikor hosszas könyörgések és fenyegetőzések révén bejutott a cuki vagy cikibe, aztán mivel a gyerekek még őszinte teremtmények, ezért nyilván ciki lett, majd utána emiatt matrónaként rótta az utakat hetekig, hogy tiltsák be Majka műsorát!
2014. nov. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim válasza:
100%
Mindenképpen meg kell jelentetni azt a könyvet Szabolcsról. Végül legyünk őszinték, egy maga véghez vitte félév alatt azt, amire mi 10 éve képtelenek vagyunk all: kitakarította kiszel tündét! Csak szerintem hagynia kéne az írónak a múltat, és lehetne a cím: Aki legyőzte Kiszel Tündét – A Bodzás Szabolcs-legenda!
2014. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
62%
Mi van?! Mit ért el? Mit vitt véghez? Kit takarított ki és honnan? A mindenre elszánt vérmes bulvárbanya még mindig mindenhol ott van!!! Hogy Szaby legyőzte volna?! Jó lenne de sehol semmi nyoma annak hogy ez tényleg megtörtént volna. Bodzást nem vette komolyan még a bulvármédia se - nagy gyakorlatuk van már benne hogyan bánjanak a Kiszel oldalán feltűnő pasikkal-fiúkákkal.. A tévés adásokba meg a netes cikkekbe a legtöbbször még a nevét se írták ki egyszerűen csak elintézék egy "Kiszel fiúja" jelzővel... "Legenda" max az amiről te írkálsz.. Szó se róla jó lenne ha így lenne de semmi nem mutat erre... Fejtsd ki az álláspontod!
2014. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 DnKrstf ***** válasza:
100%

No azért nem egyedül csinálta! Szalai Vivien és Bodzás Szabolcs mindketten kellettek ezen projekt megvalósulásához!


Majd holnap délután kifejtem a véleményem erről, miután egy bizonyos H. Miklós kiiktatódott!)

2014. nov. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsian várjuk!!! :)))
2014. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim válasza:
HAJRÁ SZABY: Ne engedd, hogy ez a vén ri**nc számára menekülő út biztosítódjék, nyírj ki mindenkit, aki segíti (ezt a H. Miklóst is... akárki is az)!!!
2014. nov. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondom! Adj gázt Szabi! Mert mégis ki ez a sz****a?! A bulvármocskot gyártók csak azért nem teszik ki a szűrét mert tk. az ilyen barmokból élnek. De nehogy már ez a kivénhedt r******c tarthasson sakkba embereket!!

-Ronda

-Kiöregedett

-Tehetségtelen - semmihez nem ért, semmit nem tud, amire azt hazudja "rengeteget tettem le az asztalra" - az a cikkekből áll, amiket a nővére írt meg helyette

-Pofátlan nyomulógép aki nem képes észrevenni magát

-Az emberek 99%-a utálja

Mi kellene ennek még ahhoz hogy elhúzzon végre?! Szabolcs és Vivien könyve!!!!!

2014. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!