Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki (volt) Kiszel...

Szerintetek ki (volt) Kiszel Tünde "lovagjai" közül a best?

Figyelt kérdés
Még régről Kondor Csaba, vagy Károly Bá', esetleg Martin vagy az új szerzemény: Bodzás Szabolcs?

2014. márc. 8. 15:05
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
27%
Ha minden jól megy, örökbe is fogadhatja lassan.
2014. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
80%
Vicceltek?!!! Az egyetlen normális a Kondor-fiú volt meg ez a Szabolcs vagy ki... Kondor fél éven át kísérte ide-oda a nyanyát, aztán bedobta a törülközőt,beintett a szánalmas kivénhedt szukának és lelépett... Erre az meg bosszúból telekürtölte a sajtót azzal, hogy a srác meleg... Aztán ugyanezt csinálta a Szabolcskával is...De a két srác okos volt... Mindkettőn eleve lehetett látni hogy messze lekörözték agyilag ezt a 0,0 IQ-jú nőstényt... A Kondorról azt hallottam, hogy Amerikába ment, a Szabolcs meg tanul tovább. Ki az az idióta, aki ezek után nyilvánosság előtt még odaállna emellé a szerencsétlen médiabohóc mellé??!!!
2014. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim válasza:
90%
Nem is értem Kondor hogyan állhatott szóba ezzel az utolsóval. Hülye volt amikor falazott a hazug banyának és okos volt amikor kiszállt. Az oké hogy Csabi lelécelt – a baj az hogy helyette (okos és felkészült riporter volt) olyan agyhalottakkal van tele a tévé mint pl ez a k****a... Az ország egyik legutáltabb médiamocsodéka, de képtelen venni a lapot és eltakarodni végre... Inkább a lányát is a piacra dobta. Van még lejjebb??
2014. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
80%
Nem Kondorról szól a topic , ezért OFF-ban: rákerestem a videóira youtube-on és megnéztem vele pár interjút. Jó fejnek tűnik, és az a kevés cikk is tetszett, amit találtam tőle. Az egyik dalban jól is énekelt. Kár volt beégetnie magát ezekkel a banyákkal.
2014. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 HorvathPeti válasza:
100%

Előttem szóló!!


Kondor Csaba nem volt más, mint Kiszel Tünde férfi(+homo) leképeződése. A hírnévért bármikor és bármit szívesen összehazudgált Tüncike oldalán. Aztán persze az történt ami várható volt. Összeveszett a 2 beképzelt majom, és egymásnak estek. Anno Tünci nyert.

A mostani eset viszont érdekesebb! Csabika után Tüncinek nem jelentett akadályt, elitézte Martinkát és Károly bácsit is. Viszont a mostanában megjelenő anyagokból nekem az a tartalom jön le, mintha ezzel a Bodzással jól r**aszott volna. Ez meglepő, nem jósoltam hosszú karriert korábban a fiúnak. Lehet azonban törtetőbb mindenki másnál, és Ő manipulál(t) mindenkit, talán még Tüncikét is :OOO

2014. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
86%
Röhej amit írkálsz előttem szóló! Kondort egy lapon említeni nem lehet a buta, tehetségtelen, magamutogató senkivel... Hírnév? Igazán ismert Csabi akkor lett, amikor Kristóf Marival énekelni kezdett... Még hogy a médiaszuka nyert volna! Haha! Miben? Ő max a ki tud nagyobbat kamuzni versenyben tudna nagyot nyerni – de ott aztán első helyet... Kondor 2 évig folyamatosan volt jelen a médiában az általad felemlegetett dolgok után, csinálták a koncerteket, duetteket és utána önszántából EMELT FŐVEL visszavonulót fújt... Akkor írj valakiről és akkor kritizálj ha ismered! Én Szabolcskát nem ismerem ezért nem is írok róla semmit... A náciskodó tipikus magyar homofób megjegyzéseidet meg tartsd meg magadnak! Különben meg mi közöd van hozzá? Ez indiszkrimináció...
2014. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 HorvathPeti válasza:
100%
Úgy tűnik az előző kommentelő egy igazi Kondor-rajongó! már ne haragudj, de én egyáltalán nem vagyok homofób és nem diszkriminálok senkit sem! csak megjegyeztem: 8 évvel ezelőtt Kondor és Kiszel is pontosan ugyanazt csinálta! Mindkettőn látszott: csak a média által való foglalkoztatás fontos nekik! Csak azt nem értem, ez a legújabb jövevény mit szeretne??!!! Mert nem úgy tűnik, hogy hírnevet
2014. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim válasza:
84%
a mi drága bodzás szabolcsunk! mindig is megszállott volt, de valóban nem feltűnősködött soha, még a szalagavatón sem volt hajlandó fellépni velünk. mindig is utált szerepelni és kiszel tünde szerintem soha nem érdekelte, egyszer nem hallottam hogy említené a négy év alatt. annál jobban érdekelte mindig is szalai vivien munkássága, emlékszem mennyire odavolt a prostiró szóló könyvéért, és már abban az évben kijelentette, hogy el fogja intézni, hogy a nő róla is könyvet írjon (tudniillik ugyanazon évben volt szabcsykánk 18 szülinapja, aminek estéjén a jegyese vagy mije bejelentette, hogy mégse akar vele házasodni és még jól félholtra is verte. hírhedt ügy volt ez négy éve vácon. én amikor először megláttam a tévében a ce*eb oldalán már akkor tudtam h erre a könyvre hajt. bizonyára csak így tudott bejutni a story-gálára, ahol tudta hogy felkelti majd az írónő figyelmét úgyis ha hozzá se szól, mivel szalai rendszeresen írt anno kiszelről a borsban, aztán azóta is úgy manipulálhatja az egész sajtót hogy a nő végül kénytelen legyen kiadni róla egy könyvet. viszont elképzelhetőnek tartom azt is, hogy közben kiszelt kicsinálta, mert elég fura h a vénasszony ennyire nem hajlandó nyilatkoni róla! lehet beperelte valamiért vagy megfenyegette. régen a gimiben is elég durva húzásai voltak mindig mikor elvakitotta a bosszuu
2014. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Szaby csinálta jól! Mégis kinek képzeli magát ez? Nem „Tüncike” ez, hanem egy kivénhedt közönséges médiak****a!!!! Behülyítette a palikat sorra , aztán amikor nem úgy táncoltak ahogy ő fütyült már dobta volna őket a kukába meg csinálta a balhékat , alázta vádolta a faszikat. Ki ez?? Ennek minden botrány jól hoz a konyhára – abból él , de ez nem elég neki! Azt képzeli hogy veheti magának a jogot arra is , hogy tönkre tegyen embereket büntetlenül anélkül hogy bárki is felelősségre vonná ??? Kondor azt mondta valamelyik tévéadásba hogy nem hajlandó semmit mondani a témáról, mert nem süllyed le arra szintre ahol ez dagonyázik , a médiamocsárba és a többiek is, Karibá` , az a Martinka vagy ki is halkan léptek le – minden duma nélkül. Ott tuti a szipirtyó fenyített be , ideje volt hogy valaki odacsapjon ennek! Ez még a sz*r körül is legyeskedik ha reflektorfényt szimatol ! Végre odab****ott neki is valaki! Jól csináltad Szabolcs !
2014. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Más szégyenébe elbújdosna ilyen botrányos múlttal ennyi hazugsággal de ez nem tud eltűnni végre már a francba.. Az lehet hogy ő ebből él de a nép meg utálja és mindenki csak örülne ha lekopna végre már a francba.. Bárgyúpofájú tettetett idióta akinél biztos nincs rendbe valami agyilag... Még akkor se volt képes fogni hogy mi van, amikor megszavazták a legutáltabb hazai médiagenyónak... jött a süket dumával hogy ő ennek mennyire örül meg mennyire büszke rá.. Sz***t keverni ahhoz nagyon ért különben meg sötét mint az éjszaka.
2014. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!