Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki (volt) Kiszel...

Szerintetek ki (volt) Kiszel Tünde "lovagjai" közül a best?

Figyelt kérdés
Még régről Kondor Csaba, vagy Károly Bá', esetleg Martin vagy az új szerzemény: Bodzás Szabolcs?

2014. márc. 8. 15:05
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
76%
Esküszöm szerintem még ez a mostani a legnormálisabb, akivel voltak a Jimmy-Emlékkoncerten! Legalábbis eddig annak tűnik...
2014. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
78%
CsakKároly volt a legszimpibb..
2014. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
60%
Egyértelmű szerintem... Az elsőről kiderült h b*uzi, a második megcsalta, a harmadik csak felszertett volna rajta kapaszkodni... Nálam Bodzás-titán a nyerő! :P
2014. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

Én nem tudom eldönteni erről a Bodzás-gyerekről, hogy ez őszinte vajon?

Károly Bá' szerintem az tényleg szerette Tüncikét, a másik 2 fiún látcott h kamusok, de erről a legújabbról egyszerűen nem tudom eldönteni.

2014. márc. 8. 21:07
 5/54 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a legújabb fiú ugyanúgy nem hazudik, mint Károly!
2014. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 Winter_Baby válasza:
38%
szerintem az összes lovag egy nyomorult szánalmatébresztő pojáca, akik közül egyiknek se volt igazi kápcsolata Tüncikével! egyszerűen csak felhasználta őket az a nő, hogy bennmaradhasson az oldalukon a sajtóban...
2014. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 Winter_Baby válasza:
77%

ja és hogy melyik a 'best'?!


a legizgatóbb, legjobb pasi kétségkívül Martin volt

a legkamerakompatibilisebb és leginkább médiába illő ez a legújabb szaharából szelektált szabolcsgyerek

a legnagyobb tévedés mindenképen kondor csabika volt

a legtündihözillőbb pedig a jó öreg karcsi (kár hogy az a kapcsolat se volt valós)

2014. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 Szilvybabah válasza:
52%
Hihetetlen milyen világban élünk! Hogy egyeseknek van képük megkérdőjelezni ezeknek a kapcsolatoknak az igaz mivoltát??!! Én igenis az összes fiú esetében tisztán láttam, hogy midegyik valós szerelem! És amúgy sztem is a legújabb a legjobb!
2014. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim válasza:
74%
Bodzás Szabolcs a legszimpatikusabb!:) Kedves, jómódú fiatalember, értelmes, és vannak céljai! Reméljük tartós lesz a kapcsolata Tüncivel.
2014. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 HorvathPeti válasza:
68%
Egyet kell értenem az előttem szólók nagy részével: szerintem is a legújabb választás volt Tüncike részéről a legjobb húzás, ezzel a fiúval olyan harmonikus kapcsolatot fog majd tudni kialakítani, akárcsak Hajdú Péternek sikerült Sarka Katával vagy Schobert Norbinak Rubint Rékával! Én drukkolok nekik!
2014. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!