Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki (volt) Kiszel...

Szerintetek ki (volt) Kiszel Tünde "lovagjai" közül a best?

Figyelt kérdés
Még régről Kondor Csaba, vagy Károly Bá', esetleg Martin vagy az új szerzemény: Bodzás Szabolcs?

2014. márc. 8. 15:05
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván nem Kiszellel kéne összefognia Szalainak, hanem Bodzással szövetkezve kéne megírniuk a könyvet Kiszelről!
2014. nov. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
Aha, de Szaby nyilván csak egyes dolgokat tud az elmúlt 1 évből mondjuk.. de itt 10-20 évről kéne írni kb. Mindkettőnek olyan emberekre kellene találni,akik kiteregetnék a szennyest- főleg névtelenül persze. Sok embernek benne van a bögyébe,lenne jó pár ember aki örömmel súgna szerintem.
2014. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

oh my God!


Nem gondoltam volna, hogy az ártatlan kis kérdésemre ilyen megdöbbentő válaszok fognak érkezni. Viszont ezek alapján csak azt nem értem h miert Tündéről akarnak botrány könyvet megjelentetni, mikor az olvasottak alapjàn inkább Bodzás Szabolcs eredet történetét kéne kiadni!!!

2014. nov. 13. 11:51
 34/54 anonim válasza:
100%
NA EZAZ, nehogymá' még könyvet is írjanak a vénasszonyról, inkább írjanak a kisgyerekről! Egyébként Fluor Tomi nagyon lazán oda lett hajítva a felsorolás végére, pedig tudtommal semmelyik másik hírességnek nem kerültek millióiba Tüncike akciói! Meg mást nem üldözött éveken minden nyílvános eseményeken egy diktafonnal!!!
2014. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

Lukács Lászlót (Donatella nemzőapját) éveken keresztül alázta nyilvánosan. Addig gyötörte, míg végül Lukács, a külföldön élő nős operista benyögte „bevallotta” azt, amit ez a terrorista bulvárszörny akart... Mindenkit addig zsarolt ez a korlátolt, amíg azt csinálta, amit ő akart. Ha meg nem követték az utasításokat (mint pl. Kondor meg Bodzás), akkor dobta az illetőt, kiabált rá tücsköt bogarat – változó sorrendben... Lukácst betörte, Fluortól milliókat zsebelt be, a többiekről meg inkább ne is beszéljünk...

Szabi könyve tuti érdekes volna de nem lenne elég önmagába... Fontos meg érdekes lenne persze a leleplező beszámoló tőle de sok egyéb ember súgása kellene még hogy végre kiderüljön az igazság erről a zsaroló hazudozóról... de ez még a botránykönyvből is hasznot húzna!!! – állandóan lázadozna a bulvárba, ami megint reklám lenne neki, perelne mindenkit és a végén megint ő kaszálna... 9-10 éve engedték be a jól fogyó szennylapok (story meg tsi.) mert legyintettek a butácska ártalmatlan piaci légyre.. aztán az évek alatt „kinőtte magát”, de annyira hogy úgy néz ki, bármit megengedhet magának. Büntetlenül.

2014. nov. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 DnKrstf ***** válasza:
91%
PONTOSAN EZÉRT kéne Szalai Viviennek a 'D***tól Kiszelig - A Bodzás Szabcsy-jelenség' című könyvet megírnia, aminek csak egy részét képezné Kiszel Tünde lebuktatása. Szerintem RÁSZOLGÁLT erre a fiú, minek utána a 'nagykorúvá válása estéjén' hasba- és FEJBErúgások következtében kellett egyik helyiségből a másikba átmennie. És azért elég komolyan kitervelte a "hadműveletét", hogy az írónő "bizalmába férkőzzön"! :)))
2014. nov. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
De ha ez tényleg igaz, akkor én nem hiszem h helyén való volna Bodzást ország-világ elé ki**szni, én nem hinném hogy szívesen beszélne az esetről!!!
2014. nov. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 DnKrstf ***** válasza:
100%
De hülye barom vagy Te "kedves" előttem szóló! Bodzás pont, hogy évek óta arra hajt, hogy "a világ elé tárhassa", mi történt Vele: hogy verte félholtra (hogy utána 1 hónapig kórházban volt) az első szerelme, utána milyen megaláztatások érték a némettanárnője részéről, és még ezek után hogy próbált belőle hasznot húzni anno 4 éve egy mocsadék újságíró és egy rohadt cégtulajdonos. Kiszel Tünde csak negyedikként csatlakozott az Ő szemében ehhez a "díszes kis társasághoz"! :)))
2014. nov. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Ezeket a válaszokat olvasván en szívből remelem h tényleg megírják azt a könyvet Bodzás Szabolcsról! És egyébként egyet értek azzal, hogy valóban Fluor Tomi Tüncike legnagyobb áldozata! És nekem még a Kiszel kontra Nagy Sanyi ügy jutott eszembe, mikor a hülye József Barát műsorában úgy odavagta az aprót Sanyi pofájába, hogy az jó hogy nem veszítette el a látását!
2014. nov. 14. 08:17
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig a Demcsák Zsuzsa kontra Kiszel Tünde ügy jutott eszembe, mikor Demcsák (gondolom a saját szörnyű helyzetéből adódóan) felismerte, hogy Kiszel terrorizálja Bodzást és a Mokka élő adásában megkérte Tündét, hogy hagyja békén a fiút! Ezért Kiszel meghurcoltatta Demcsákot az Epizód magazinnal, hogy hogyan merhette őt ez a Demcsák ilyen helyzetbe hozni!!!
2014. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!