Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet ennyire betegesen...

Hogy lehet ennyire betegesen szeretni a One Directiont?

Figyelt kérdés

Egyszer össze is vesztem miatta a barátnőmmel, mert hogy ő sosem bántotta az én kedvenceimet, akkor én miért az övéit, meg hogy olyan, mintha a szüleit szidnám, és nem látom az igazat róluk, mert elvakít a gyűlölet. Én nem akarom emiatt elveszíteni őt, csak idegesít, hogy őket agyon sztárolják, de van, aki sokkal tehetségesebb, és egy csepp hírnév meg pénz nem jut neki, pedig jobban megérdemelné, mint ez az öt pojáca. És hogy lehet ennyire betegesen imádni őket, hogy olyan, minta a szüleit szidnám, pedig egyáltalán ne ismeri őket videók és képet alapján, de ezt ő nem vallja be. Én bevallom, hogy semmennyire nem ismerem az én kedvenceimet, de ő nem. Sosem fogok senkit jobban szeretni a szüleimen, testvéreimen, LB-me (meg persze a jövőbeli családomnál) jobban, vagy annyira. És képes összeveszi velem, akivel 8 éve ismerjük egymást, hogy ő sosem szidta az én kedvenceimet, és szánalmas és gyerekes vagyok, mert nem szeretem őket, és hogy mindenkinek megvan az ízlése mindenféle téren, és ne avatkozzak bele, foglalkozzak a saját életemmel, ki kért, hogy szóljak bele, ha ennyire utálom őket, miért foglalkozok velük stb...

Nem tudom elhinni, hogy velem szemben az ő oldalukon áll, pedig fogggggalma sincs arról, hogy milyenek mert az egész csak a pénz miatt megy. Vajon miért csináltak róluk filmet? Csak ő ezt nem vallja be, mert ők mindenkinél jobb emberek, és jótékonykodnak, blablabla...

Soha nem tudnék ilyen "távoli" embereket ennyire szeretni. Még csak azt sem érti, hogy mit beszélnek, mert 13 évesek vagyunk, és nem tudunk angolul.



2013. júl. 23. 00:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Tipikus kérdés, amikor már csak a kérdezőnek nem szól semmi. :Hehe. :D
2013. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Már kibékültek úgyhogy már nem maradt más hátra csak a veszekedés, a fanok és az utálók között.
2013. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Igen, de azt mondom, hogy hagyjátok abba, mert KIBÉKÜLTÜNK!!!! :)
2013. júl. 26. 19:55
 34/36 anonim ***** válasza:
Igen, észrevettem, hogy kibékültek, csak hangot adtam a meglátásomnak. Na, még írjunk ide egy 600 oldalas könyvet. :D
2013. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
írjak? van rá időm :D
2013. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Írjál.
2013. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!