Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szidják Adam Lambertet...

LilikeHelloKitty kérdése:

Miért szidják Adam Lambertet és az One Directiont?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb baratnom is lemondja oket, pedig amikor meghallgattam Adam Lambert Nirvanaját, sirtam!!! Miért szidják mégis őket???

2013. máj. 6. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Az 1D egy kisfiúkból álló tini banda.Rajongjanak csak értük, kis rejtett heréjű, pop énekesek.Nyálgép :P


Adam: isteni, egy igazi férfi, meleg szexi, érzékeny, de perverz és "ROSSZ" túlfűtött műsorok, rock, pop, techno vegyítve. Egyáltalán nem egy tipikus "sztár" a környéken utálják. Sok helyen biztos odavannak érte SAJNOS! Nem kéne minden kis tizenévesnek sikoltozni érte, mert komoly igazi rajongókat érdemel.nekem soha sem szimpatikus, az a híresség akiért sokan rajonganak, lehet hogy ha más környezetben élnék, nem Adam lenne a kedvencem, és az isten, de így remekül azonosulok vele, mert magam módján ismerhettem meg és nem áradozásokból. Kemény belevaló pasi .

2013. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
még annyit hogy kortól függetlenül lehetnek komoly elszánt rajongók, de az nem 1 évig tart vagy neagyisten pár hónapig
2013. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Ja és még annyit: az interneken az 1d t sokat szidják, de Adamet nem. Nincs annyi rajongója de annyi gyűlölője sem. Adamnek 2 arca van, minden rajongó szereti mindkettőt, de mindenkinek megvan melyik oldalhoz kötődik, nyilván akinek a lágy, vagy (sajnos) nyálas stílusú zenék jönnek be, bizos hogy az érzékeny Adamhez kötődik, viszont én Adam imádóként (glambert) nem vetem meg a Tankcsapdát, Ossiant, Alvint, Eddát sem, és én (és még mások) Adam kemény oldalát szeretjük, azt a kis botrányosat.

mi 2 rajongó fajta együtt alkotjuk a Glamily-t, és Adamben is meg kell lenni mind két oldalnak, különben egy nyálgép, vagy egy érzéketlen vadbarom lenne.

2013. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Odáig eljutni? nem akarom hogy a fél világ utáljon (előző glambert vagyok)
2013. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerűen undorító ez a mai világ. Rengeteget gondolkodom ezen. Kicsit álljatok le és nézzetek körbe. Mit láttok? Konfliktusok mindenhol. Miért kell a One Direction-t leszólni? Mert SIKERESEK, TEHETSÉGESEK, ISMERTEK, HELYESEK, TÖBB MILLIÓ LÁNY ODA VAN ÉRTÜK? Kissé szánalmas.. Ez egyzserű: féltékenyek rájuk! Nem is kell tovább ragozni.
2013. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pontosan! mert sok tini p.a rájuk van akadva! mer helyes. kisfiúk, ráadásul az érzelmeik irányítják őket, soha sem kéne olyan pasi aki csak a szívével hódít, Adanek vannak ösztönei is amit néha nem lehet kezelni, és ennyi kell is.
2013. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindíg is szidni fogják őket, mert kiszorítják a rendes előadókat, eskü, szívesebben hallgatom és nézegetem frankeinsteint mint a cuki fiúkat. helyesek, pfff szánalmas hogy azok! szexik lennének és sármosak nem helyesek!
2013. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ó,igen? elmondom neked, szeretnél te olyan szánalmas lenni, akinek többmillió rajongója van, és a világ legjobb bandájába tartozik. és most lehet fújni rám, ez így van.
2013. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem jó így. egy kemény bandába akinek KEVÉS a rajongója de azok igazi rajongók, valóban szeretnék bejutni de egy ilyenbe? Ad-nek 1 valamije akkora mint az 1D 5-nek együttvéve.
2013. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan összeakartok hasonlítani egy egyéni előadót egy bandával? Komolyan mondom hihetetlen.. Egy olyan előadó nem létezik akit mindenki szeretne. Ha tehetségtelenek lennének valószínű, hogy nem tartanűnak itt. Ugyanis lehet valaki bármilen helyes/szexi/sármos (ugyanis még ebbe is beleköttök) ha nincs hangja nem tud érvényesülni. DE ŐK TEHETSÉGESEK! Adam is és a One Direction is. Kicsit magatokba nézhetnétek:))))))))
2013. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!