Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szidják Adam Lambertet...

LilikeHelloKitty kérdése:

Miért szidják Adam Lambertet és az One Directiont?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb baratnom is lemondja oket, pedig amikor meghallgattam Adam Lambert Nirvanaját, sirtam!!! Miért szidják mégis őket???

2013. máj. 6. 16:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,féleg az előzőnek :D :D
2013. máj. 26. 16:01
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert idióták. Szeretem mindegyiket, de főleg Adam Lambertet.<3

Én se szólom le az ő zenéjüket, szóval engem békén hagyhatnak:D

2013. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én az 1Dt nem szeretem, mert látszik rajtuk, hogy megvették őket, pici kisfiúk, és van egy csomó rajongójuk, de az utóbbi kettő nem zavar. Csak az, hogy nem amiatt csinálják, mert szeretik teljes szívükből, hanem a pénz miatt.


A másik: én Glambert vagyok. Neki nincs annyi rajongója, mint az 1Dnek, csak mert más a stílusa, és meleg. Az emberek néha nagyon felszínesek.


De amúgy 5 fiúnak persze hogy több fanja van, mint 1-nek, hiszen lehet, hogy valaki csak Niall miatt megy koncertre, de a többit nem bírja, a Glambertek viszont igazi rajongók, és Adam nem az arcával hódít.

2013. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!