Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet ennyire betegesen...

Hogy lehet ennyire betegesen szeretni a One Directiont?

Figyelt kérdés

Egyszer össze is vesztem miatta a barátnőmmel, mert hogy ő sosem bántotta az én kedvenceimet, akkor én miért az övéit, meg hogy olyan, mintha a szüleit szidnám, és nem látom az igazat róluk, mert elvakít a gyűlölet. Én nem akarom emiatt elveszíteni őt, csak idegesít, hogy őket agyon sztárolják, de van, aki sokkal tehetségesebb, és egy csepp hírnév meg pénz nem jut neki, pedig jobban megérdemelné, mint ez az öt pojáca. És hogy lehet ennyire betegesen imádni őket, hogy olyan, minta a szüleit szidnám, pedig egyáltalán ne ismeri őket videók és képet alapján, de ezt ő nem vallja be. Én bevallom, hogy semmennyire nem ismerem az én kedvenceimet, de ő nem. Sosem fogok senkit jobban szeretni a szüleimen, testvéreimen, LB-me (meg persze a jövőbeli családomnál) jobban, vagy annyira. És képes összeveszi velem, akivel 8 éve ismerjük egymást, hogy ő sosem szidta az én kedvenceimet, és szánalmas és gyerekes vagyok, mert nem szeretem őket, és hogy mindenkinek megvan az ízlése mindenféle téren, és ne avatkozzak bele, foglalkozzak a saját életemmel, ki kért, hogy szóljak bele, ha ennyire utálom őket, miért foglalkozok velük stb...

Nem tudom elhinni, hogy velem szemben az ő oldalukon áll, pedig fogggggalma sincs arról, hogy milyenek mert az egész csak a pénz miatt megy. Vajon miért csináltak róluk filmet? Csak ő ezt nem vallja be, mert ők mindenkinél jobb emberek, és jótékonykodnak, blablabla...

Soha nem tudnék ilyen "távoli" embereket ennyire szeretni. Még csak azt sem érti, hogy mit beszélnek, mert 13 évesek vagyunk, és nem tudunk angolul.



2013. júl. 23. 00:18
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Ki kondta, hogy mindenkit kuldj el a francba, aki nem bírja őket? O.o
2013. júl. 24. 23:52
 12/36 anonim ***** válasza:

Hát csak úgy gondoltam, azért írt ide, mert valami dicséretet vár azért, hogy nem szereti őket.

Amúgy mi van veled meg a barátnőddel, kérdező?

2013. júl. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

inkább szeresse őket ismeretlenül, minthogy utálja ismeretlenül. ahogy itt sokan! pedig konkrétumot senki sem tud mondani.

arra a barátnődnek több oka van, miért szereti az 1d-t, viszont egy idióta gyűlölködőnek csak sablon szövegei vannak.

~

és csak csöndben megjegyzem ezt azoknak, akik nem csak az 1D-t, de mást úgy szidnak, hogy még a nevüket sem tudják vagy egy számukat sem hallották: AZ ILYEN EMBEREK A LEGALJANÉPEBBEK. (értek a pszichológiához és ember ismerethez, szóval tudom)

Képes azért időt szánni, hogy leírja az utálatát.. fuck logic! ha nem tetszik valami, nyomjátok ki a piros x-t pl kedves Directionatorok!

~

Én személy szerint Justin Biebert nem bírom,DE neki több számát is hallottam már, több videót is megnéztem és mégsem írok róla kedvrontó kommentet mindenhova! Pedig most több okom lenne rá, hiszen csalással vádolják a Belieberek a Directionereket és versenynek tekintik a vevo rekordot... (O__O) de ez már más sztori.

~

Én is nagyon szeretem az 1D-t, egy jól sikerült kép miatt képes lennék orgazmusig eljutni, DE azért mégsem mondanék olyat, mint a barátnőd.

Remélem ezt megmutatod neki :)

~

ui: tájékoztatok minden Beliebert, hogy anno a Directionerekkel jóban voltatok, minden rendben volt. Ám hogy mi lett azóta veletek hogy idáig süllyedtetek, azt nektek kell tudni!

15L

2013. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem a válaszokat, ide is írt pár 1D fan, és azok mind azt írták hogy a barátnőddel értenek egyet és kérj bocsánatot. Hát persze, mit is várhattunk tőlük :-)

Amúgy meg abban igazuk van hogy tiszteletben kell tartani mások ízlését, és hagyni hogy csináljon amit akar de ha ez téged zavar akkor mond el neki, mármint mondd meg neki hogy ne mind arről beszéljen mert te nem szereted, ésha ezt nem kées felfogni és továbbra is veszekedik, én a helyedben inkább nem barátkoznék vele/ilyenekkel.

2013. júl. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

#13

Hallottam a számaikat. És az anyukám pszichológus, szóval én is tanultam egy-két dolgot tőle.

2013. júl. 25. 12:37
 16/36 A kérdező kommentje:
Amúgy kibékultünk, de mondta h nem is haragudott, szóval...
2013. júl. 25. 12:38
 17/36 anonim ***** válasza:
53%
Azért mert jó a hangjuk,tehetségesek,helyesek...és mégse szálltak el,pedig megtehették volna,de mégsem tették,mert ők nem változnak meg senki kedvéért,hanem mindig magukat adják.Nem kell őket szeretni,ez nem kötelező,de ha nem is ismered őket,akkor legalább ne itéld el őket.Én nem szeretem Adamot,de nem itélem el,mert nem ismerem. :) Ez a titka hogy a barátságod még sokáig tartson a barátnőddel. :)
2013. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Az 1Dt sem ismered. Attól, hogy megnézel tőlük 20 videót, nem simered meg őket. Ne, tudod, mik a szokásaik, nem tudod, mi az éllettörténetük az 1D ellőtt. Ezt mondtam fönt is, hogy ezek a fanok azt hiszik, simerik őket, pedig nem.
2013. júl. 25. 13:28
 19/36 anonim ***** válasza:
0%

"jó a hangjuk,tehetségesek,helyesek"

Na ez a három dolog ami nincs bennük, nem is volt és SOHA nem is lesz.

2013. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
A tehetség és az 1D két külön fogalom.
2013. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!