Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet ennyire betegesen...

Hogy lehet ennyire betegesen szeretni a One Directiont?

Figyelt kérdés

Egyszer össze is vesztem miatta a barátnőmmel, mert hogy ő sosem bántotta az én kedvenceimet, akkor én miért az övéit, meg hogy olyan, mintha a szüleit szidnám, és nem látom az igazat róluk, mert elvakít a gyűlölet. Én nem akarom emiatt elveszíteni őt, csak idegesít, hogy őket agyon sztárolják, de van, aki sokkal tehetségesebb, és egy csepp hírnév meg pénz nem jut neki, pedig jobban megérdemelné, mint ez az öt pojáca. És hogy lehet ennyire betegesen imádni őket, hogy olyan, minta a szüleit szidnám, pedig egyáltalán ne ismeri őket videók és képet alapján, de ezt ő nem vallja be. Én bevallom, hogy semmennyire nem ismerem az én kedvenceimet, de ő nem. Sosem fogok senkit jobban szeretni a szüleimen, testvéreimen, LB-me (meg persze a jövőbeli családomnál) jobban, vagy annyira. És képes összeveszi velem, akivel 8 éve ismerjük egymást, hogy ő sosem szidta az én kedvenceimet, és szánalmas és gyerekes vagyok, mert nem szeretem őket, és hogy mindenkinek megvan az ízlése mindenféle téren, és ne avatkozzak bele, foglalkozzak a saját életemmel, ki kért, hogy szóljak bele, ha ennyire utálom őket, miért foglalkozok velük stb...

Nem tudom elhinni, hogy velem szemben az ő oldalukon áll, pedig fogggggalma sincs arról, hogy milyenek mert az egész csak a pénz miatt megy. Vajon miért csináltak róluk filmet? Csak ő ezt nem vallja be, mert ők mindenkinél jobb emberek, és jótékonykodnak, blablabla...

Soha nem tudnék ilyen "távoli" embereket ennyire szeretni. Még csak azt sem érti, hogy mit beszélnek, mert 13 évesek vagyunk, és nem tudunk angolul.



2013. júl. 23. 00:18
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
úristen bocsi az ez előtti kommentemben helyesírásomért telefonon írtam, most nézem O.o
2013. júl. 26. 00:36
 22/36 anonim ***** válasza:
40%

#19-20: szerintem meg te szimplán egy féltékeny #@*^ vagy. az 1D-s fiúk kapásból: helyesek, van tehetségük és pénzük is van.

ez az a 3 ok, amiért a többi férfi (is) utálja őket :D


aki olyanokat ír, mint te, ennyi erővel a homlokodra is írhatnád hogy " azért nem bírom az 1d-t, mert én nem nézek ki jól, tehetségtelen vagyok,stb".. lefordítva ezt jelentette a véleményed.

ui: egy jó emberismerő


adios! xX

2013. júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
38%

#22: Egy jó emberismerő, na itt elszakadt a cérna xDDDDD

Amíg te engem nem ismersz addig ne alkoss rólam hamis dolgokat. Itt van pár komment ami tükrözi a véleményem:

"Na akkor először is csak hogy tisztázzuk a dolgokat. Ez a majom semmit nem ért el az életben csak 1 eszköz aminek a segítségével a média rengeteg pénzt zsebel be az olyan kis naív pi.áktól mint TE. Másodszor, lehet h nem b.zí (!!!) de tehetségtelen ami viszont egy énekes szempontjából elég gáz:D Harmadszor Meg lehet nézni egy dalszövegét amit mellesleg nem ő ír, bár 1 papucsállatka képes lenne ilyen sz.rt összeállítani, és összehasonlítani színvonalasabb előadóéval. Várom az anyázásokat...."

És még pár kép a végére:

- [link]

- [link]

- [link]

- http://www.youtube.com/watch?v=NpjdoX3844w

- [link]

- [link]

2013. júl. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ahogy elnézem a válaszokat, ide is írt pár 1D fan, és azok mind azt írták hogy a barátnőddel értenek egyet és kérj bocsánatot. Hát persze, mit is várhattunk tőlük :-) "


Én nem bírom őket, mégis azt mondtam, hogy kérjen bocsánatot.


Amúgy én nem bírom a fent elhangzott zenészek közül egyiket sem (Adam lambertnek van egy-két figyelemre méltó dala), és teljesen más zenestílust hallgatok,d e a 1d-ben éneklő srácoknak, szerintem hangjuk azért van. Hogy tudnak-e dalt írni, más kérdés.

2013. júl. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

#24: Akkor az a mondat nem neked szólt, hadd figyelmen kívül.

Hangjuk meg van (mint ahogy a némákon kívül mindenkinek) csak éppen tehetségtelenek az énekléshez.

2013. júl. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
[link] HOPP DE ÉRDEKES HOGY EZT A KÉET IS MILYEN JÓL ÖSSZEVÁGTÁK. HAHAHA LZEREK :P
2013. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
[link] OH ÉS EZT IS CSAK ÖSSZEVÁGTÁK NAHÁT. :D IDIÓTÁK :P
2013. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

pontosan! a natoroknak az örömet okoz hogy összevágják, szerkesztik a képeket az 1D-ről. .. NINCS JOBB IDŐTÖLTÉSÜK?


amilyen képeket küldtél nem tudom hányadik (gondolom a férfi)...nos. tudsz arról, hogy az 1d rajongótábor fele arra gerjed, hogy néha ratyis dolgokat csinálnak? itt csöpögnek a neten. és a fiúk bevállalják, mert egyrészt pénz miatt, másrészt így stabil a tábor 50%-a. néha meg csak poénkodnak, mint a legtöbb fiú, ugratják a másikat (pl. amikor lehúzták harry nadrágját egy koncerten vagy hátulról széttépték az ingét). amikor egymás seggét csipkedik vagy a másik "szerszámát", annak a magyarázata is egyszerű: szekálják poénból a másikat. mellesleg össze is vannak szokva, jó haverok és egy idő után minden srác felengedne annyira, hogy így hülyéskedjen. ebben nincs semmi kivetnivaló.

lányok is szokták a másik hátsóját fogni, a heteró barátnőm megfogta a másiknak a mellét. hallottam már olyat is a suliban, hogy hű, de jó a cicid ebben a melltartóban!(szintén lány mondta). na meg azok a képek facebookon. ott is a lányok nagy részére lehetne azt mondani ennyi erővel, hogy leszbikus. mégsem teszi senki, mert a férfiaknak az tetszik! na ugye, ez fordítva is igaz az 1d esetében.

én heteró vagyok, mégis egy ideig "kapcsolatban" voltam az egyik barátnőmmel. csak baromkodtunk. (ha tudni akarjátok, elítélem a melegeket, szóval Ne gyertek azzal, hogy nem vagyok heteró)


remélem világosabb!

2013. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Oké, legyen már nyugi kibékultunk, aztán kiderült, hogy nem is vesztunk össze :D
2013. júl. 26. 16:02
 30/36 anonim ***** válasza:

#28: Na ide figyelj:

Akárhogy is össze vannak szokva, akármennyi pénzt is kapnának de normális ember ilyet akkor sem csinál. (kivéve ha b.zí). Lehet hogy nálatok az a hülyéskedés és mükázás kategóriába tartozik hogy egymás seggét fogdossátok (bár mit is várjuk ilyen IQ fighterektől) de ez a normális férfiaknál ez a b.získodás kategóriába tartozik. Remélem most már világosabb.

Kérdezőnek: Örülök hogy sikerült kibékülnetek. :-)

2013. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!