Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bogdán Ádám (kapus) szerintete...

Bogdán Ádám (kapus) szerintetek cigány származású?

Figyelt kérdés

Bogdán név az cigány név mint pl. az Orsós. Meg néztem a vikipedián és ott nem írnak arról, hogy cigány származású-e. De Ricardo Quaresma - val ellentétben meg írnak ugyan is ő cigány származású Portugál!


[link]


2012. jún. 4. 10:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Ide jösz ugatni mint egy korcs kis csicska!"

ezen besírtam :D

nem én kérdezgetem itt, hogy ki cigány, ki nem. másrészt kíváncsi lennék, hogy eddig mit értél el az életben mert úgy dumálsz itt mintha az egész Föld a tiéd lenne. harmadrészt inkább te vagy a troll, mert olyan parasztul írsz, hogy az haláli :D("unatkozól")

2012. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Sírjál is veréb! Mit pofázol??? Fel tettem egy egyszerű kérdést ennyi mit kell ezt ennyire túl bonyolítani! Kérdésre válaszolj, ha nem megy akkor kocc kis takony! XD
2012. jún. 4. 18:55
 23/31 anonim ***** válasza:
konkrétan lesz.rom a véleményed.
2012. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Na te mit értél el az életben kis féreg, mert látom megint az iskolával jösz te is, írd le mit tanultál mit dolgozol mid van stb! Utána leírom én is. Sőt inkább most.


Melegburkoló és gipszkarton szerelő vagyok egy kis cégnél be vagyok jelentve 8 órába. Hétvégén nem dolgozunk nagyon nagy ritka az de akkor dupla az órabér is. Hétköznap általában túl órázunk 9-10 óra a túl óra az is dupla. Amikor suliba jártam akkor is dolgoztam nyáron és össze gyűjtöttem egy jogsira való pénzt sikerült is le vizsgáznom, szüleim fel ajánlották, hogy beszállnak de én inkább vissza utasítottam. Végülis úgy szüleim, hogy anyám és az élettársa. Ezt a sz. gépet annak idején ők vették de már szinte minden ki van cserélve az én erőmből van. 24 éves vagyok már lassan 2 éve egyedül élek van azóta egy autóm Honda civic, 750 ezer ft ba került de most akarom le cserélni egy jobbra egy fiatalabb kocsira. Gyüjtöm a lakásra a pénzt is. Arra is van már pénz. Havonta kb 200 ezer ft keresek mivel 1000ft az óra bérem de ebben nincs benne a túl órám. Jah évente 1x 2x járunk külföldre dolgozni hosszabb időre pl. Ausztria, Szlovákia,Németországban voltunk akkor ott több pénzt keresünk. Azt el felejtettem van egy érettségim de hogy minek? XD 3 nap pihenőt kértem mert van pár dolog amit el kellet intéznem. Egyedül élek így szinte minden nap étterembe eszek haza felé menüt vagy amit épp meg kívánok! Hétvégén a haverokkal vagy munka társakkal nem az utcán kell bulizni mert meg tehetem, hogy 400 ft igyak egy sört! Én erre vittem! Te eddig hol tartasz????????????????????????????

Lehet nem vagyok dús gazdag anya pici kedvence de anyagilag jól állok. Évente egyszer elmegyek külföldre nyaralni, voltam már: Spanyolország, Olaszország, Horvátország idén talán Görögországba megyek, ja és az EB-re is egyik meccsre megyek ki egy haverral. Te mire vitted????

2012. jún. 4. 19:18
 25/31 A kérdező kommentje:
Sokan lennének a helyemben amikor sok régi osztály társam vagy haver munka nélküli és szoc segélyt kapják és városgondnokságon dolgoznak az azért durva. Te meg le nézel engem csak nem tom mire fel vered itt a nyálad mert egy kis ocska ember vagy! Ennyit rólad. de azért írd le ki vagy te!!!!! szaron kívűl :)
2012. jún. 4. 19:23
 26/31 anonim ***** válasza:
egyszer sem kérdeztem az iskolai végzettséged. de továbbra sem értem miért kellett nekem jönnöd és szidnod a családom. történetesen 15 fiú vagyok. pszichológusi pályára készülök. tavaly, hozzád hasonlóan, az egész nyarat végigmelóztam, hogy összejöjjön egy viszonylag jó gitár, erősítővel meg mindennel. mivel egy rohadt erős gimnáziumba járok, naponta 3-4 órát tanulnom kell, ha nem akarom hogy kipenderítsenek a p.csába. teniszezni járok egy haverral, úszok. boldogan élem az életem, és az életem jobbá tételéhez nem szükséges az, hogy mindenkit elküldjek a p.csába.
2012. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Grat kis csávó! Metalt bírod?
2012. jún. 4. 19:44
 28/31 anonim ***** válasza:
csak rockot és metált hallgatok :D
2012. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes!!!
2012. jún. 4. 19:58
 30/31 anonim ***** válasza:
55%
Ismerem a családot és kizárt,hogy cigány lenne.
2012. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!