Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bogdán Ádám (kapus) szerintete...

Bogdán Ádám (kapus) szerintetek cigány származású?

Figyelt kérdés

Bogdán név az cigány név mint pl. az Orsós. Meg néztem a vikipedián és ott nem írnak arról, hogy cigány származású-e. De Ricardo Quaresma - val ellentétben meg írnak ugyan is ő cigány származású Portugál!


[link]


2012. jún. 4. 10:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
Bogdán Ádám nem cigány..Viszont kiváló hálóőr.
2012. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Hát... A vörös haj nem tipikusan cigány. De tudod: ismerek Oláh vezetéknevű embert, akiben egy vonóval sincs. Sőt szőke. Név alapján beskatulyázni valakit... No comment. Ámde néhány sor alapján leidiótázni - na annak van alapja. A te inged, öltözz fel! (Bár úgysem érted)
2012. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy néz ki, mint egy tipikus cigány: Fehérbőrű vörös, hajú.... -.-"
2012. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam, hogy cigány azt kérdeztem, szerintetek?

Attól még lehet benne cigány azért mert nem sötét bőrű és vörös hajú. Lehet, hogy fél vér de az is lehet a papájában van cigány vér. Én nem vagyok rasszista engem nem zavarna! Csak kérdeztem!

2012. jún. 4. 11:15
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
láttál te már cigányt?
2012. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mit kell kötekedni? A kérdésre válaszolj, ha nem tudsz maradj csendben! Többet ide ne írjál rasszista k*csög!
2012. jún. 4. 11:29
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Mi vagyunk a rasszisták?:D:D vicces.. de akkor a kérdésre válaszolk, szerintem nem cigány
2012. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! És, ha papája az volt és ezért meg maradt a név mert amúgy a Bogdán név az cigány név! MINT MÁR ÍRTAM ENGEM NEM ZAVARNA!!! Lehet nem látszik rajta de ki tudja! És, ha kiderülne róla, hogy van benne cigány vér akkor mit szólnátok hozzá???? Én semmit mert engem nem érdekelne!
2012. jún. 4. 11:34
 9/31 anonim ***** válasza:
76%

Ahhoz képest h téged nem érdekel, eléggé függesz a témán.

Sztem nincs benne vonó egyáltalán. Ennyi erővel akinek Tóth, Oláh stb a neve mind cigány származással kéne bírnia? Ugyanmár.. Fél Mo. cigány származású lenne akkor.

Különben is, sosem vitte el meccs végén az alumínium kaput, szal tuti h nem cigó:D

2012. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!