Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bogdán Ádám (kapus) szerintete...

Bogdán Ádám (kapus) szerintetek cigány származású?

Figyelt kérdés

Bogdán név az cigány név mint pl. az Orsós. Meg néztem a vikipedián és ott nem írnak arról, hogy cigány származású-e. De Ricardo Quaresma - val ellentétben meg írnak ugyan is ő cigány származású Portugál!


[link]


2012. jún. 4. 10:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%

"És, ha papája az volt és ezért meg maradt a név mert amúgy a Bogdán név az cigány név! "


Na mégegyszer: hiába, hogy szerinted "Nomen est Omen", több Bogdánt ismerek, aki bizony nem cigány, mint cigányt. Sőt... Azt, hogy ez egy echte cigánynév lenne, most hallom először.

2012. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Miért ne érdekelne a téma? Ebben nincs semmi baj csak sok Bogdánt ismerek és ők cigányok de nem rokonok. Ezért vagyok kíváncsi, hogy van e benne vagy nincs-e!? Az, hogy nem vitte el a kaput meccs végén lehet azért mert nincs rá szorulva a Boltonban jól keres szerintem. Amúgy meg nem minden cigány lop, ugy hogy ezt a témát hanyagoljuk! Inkább a kérdést erőltessük!
2012. jún. 4. 11:42
 13/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom téged h hívnak, legyen a neved most Kovács. Nem cigány név, sőt az országban talán a legtöbb van belőle a Nagy, Kis után. Most ha látnál 1 Kovácsot,aki cigány, akkor szted benned is lenne cigány vér? Nem, mert nem a névtől függ a származás. Ez a neve és kész. Ha meg ennyire tudni akarod, írj neki egy levelet h küldje el a családfáját.
2012. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
Én Varga vagyok, szerintem az első 10 leggyakoribb magyar vezetéknévbe benne van, gondolom sok cigus is van, akinke ez a neve, én még se vagyok az
2012. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Bogdán Ádám: [link]


Cigányok: [link]


Szerintem nem az...

2012. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés volt ha nem az akkor nem, ha az akkor az, csak így tovább Ádám! Remélem ma írek ellen és hozzuk a gyözelmet :)
2012. jún. 4. 15:59
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

"Ez csak egy kérdés volt ha nem az akkor nem"

Mivel kérdőjel volt a végén nagy a valószínűsége annak, hogy a kérdésed tényleg kérdés volt.

2012. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Utolsó te nagyon unatkozól ahogy elnézem ezért a komiért kár!!!!! meg is kaptad érte a lefele pipát XD
2012. jún. 4. 16:37
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
az, hogy gyengeelméjű vagy nem az én hibám. :)
2012. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Te vagy a gyenge elméjű te troll meg az anyád!!!! :D Ide jösz ugatni mint egy korcs kis csicska!
2012. jún. 4. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!