Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a One Directionról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 15:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%
Akik szeretik azokat felpontozzák akik nem azokat le.:DD Én IMÁDOM őket!!*-* Harry nagyon cuki és állati jó a hangjuk!jó lenne ha jönnének magyarországra..:D
2012. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
61%
Valami ilyen folyamat volt: hallottam egy számukat: áhh, megint egy szar nyálbanda. láttam róluk képet: kik ezek? eléggé melegesek xd | kezdenek egyre jobban tetszeni a számaik , nem melegek, csak jól öltözöttek | IMÁDOM a számaikat , isteneeem de helyesek *_* . Kedvencem Niall. :D Nando.
2012. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
16%
Miért kell meg jegyezni hogy "jaj de helyesek istenem" ez semmit se számít hogy mennyire jók mégis minden 10-14 éves lány ezzel érvel.. na ezért utálom őket :D
2012. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert ténleg nagyon cukik és azért rajong értük mindenki mert 1, jó a hangjuk 2, helyesek 3,olyan zenét játszanak amit a mai lányok szeretnem. ONE DIRECTION*-* <3
2012. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
43%

Én is nagyon bírom őket, főleg Harryt. :) Ő a legédesebb. (és nem 10-12 éves kiscsaj vagyok, hanem 17)

Mindegyikük nagyon tehetséges és jó hangjuk van, egyáltalán nem nyálasak. A sok barom csak irigykedik rájuk. Tök szuper lenne ha jönnének Magyarországra, biztos elmennék.

Amúgy még szerintem a másik legszebb pasi a bandába az Liam. :D

2012. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%
Hát én nem is tudom... Olyan vagyok aki általában szereti az ilyen felkapott dolgokat (jó azért justin még számomra is kivétel), de tőlük valahogy kiráz a hideg. Megnéztem 1-2 videót és az a kölyökkutya pofi amit próbálnak vágni... Olyan mintha a sármosságukkal meg a cukiságukkal akarnak mindenkit elcsábítani. Nem mondom hogy a zene borzalmas, számomra olyan elmegy kategória, de maguk a megjelenésük meg ez a "cuki" kisugárzásuk irritál :S Valakinek lehet pont ez tetszik, nem hurrogom le őket ez a véleményem :) 14/l
2012. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nagyon szeretem őket.A zenéjük pont az én stílusom,kedvencem a One Thing és a WMYB:) A srácok szerintem meg igenis jól néznek ki.Kedvencem Harry,Zayn.Nemtudom mi baja van a sok embernek,miközben csak pár vélemény,és nem volt igaza felettem a válaszolónak,nem éppen az antifanokat pontozták le,sőt,aki olyasmiket írt,hogy "Imááádom őket" azt is lepontozták..Na de ezvan.Én már az X Factor óta szerettem őket.A hangjukat is..Viszont szerintem sokkal jobbak Justin Biebernél. De kinek ez,kinek az.
2012. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én maradok a BMTH-nál meg az Artic Monkys-nél::D

14l

2012. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!