Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csernus Imre miért oktat ki...

Csernus Imre miért oktat ki gyereknevelésről embereket, mikor neki magának nincsen?

Figyelt kérdés
Szerintem saját példával kellene elöl járni akkor, ha kéretlen tanácsokat adok másoknak.

ma 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
"Aki tudja, csinálja, aki nem tudja, tanítja."
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel megkövetelhetnéd az összes onkológustól, hogy rákos legyen. Hát hogy merészel rákos testet gyógyítani, amikor azt se tudja mi fán terem. Meg a baleseti sebész sincs összevissza törve, akkor honnan tudhatná mit kell csinálni?

Pontosan melyik tanács akasztott ki?

ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Sajnos buta vagy nagyon.

A rák egy testi betegség, ami elpusztít, az emberi döntéseknek semmi köze hozzá. Van rá kipróbált orvosi, egzakt megoldás, hogy hogyan lehet gyógyítani.

A gyermekvállalás ezzel szemben egy személyes döntés, életút, amit lehet jól vagy kevésbé jól csinálni, de soha nem lesz egyértelmű válasz arra, hogy hogyan kell nevelni gyereket. Ilyen esetben tehát elvárható, hogy aki kioktat másokat gyermeknevelésből, az maga is járja be azt az utat, amiről beszél.

ma 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:

"#2 Sajnos buta vagy nagyon."


Ez érvelés akar lenni?


Tehát ha egy nem dohányzó azt mondja, hogy "a dohányzás káros", akkor számodra az hiteltelen, mert nem lóg ki egy égő bagó a szájából. A dohányzás is elhatározás kérdése.


Tudod léteznek az ún. tudományok, amelyek lényege, hogy nem kell mindent mindenkinek tapasztalati módon felfedezni, hanem elegendő a korábban leírt eseteket helyesen felhasználni. Ezeket a tudományokat ún. egyetemeken tanítják, melyek elvégzése után, adott esetben doktori fokozat is szerezhető.

ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Autószerelő sem úgy leszel, életedben nem szereltél autót, csak elolvastál jó csomó szakkönyvet, aztán még ki is nevezed magadat gurunak. De akkor szeresd a Csernust, nem zavarlak benne.
ma 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!