Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a One Directionról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 15:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Pár átlagos kisfiú, átlagos hanggal, és nem vágom a körülöttük kialakult hisztériát, persze tudom ez csak ideiglenes, de már kezd nagyon irritáló lenni, hogy most hirtelen mindenki nagy fan, 1 hónap múlva meg jön egy új sokkal menőbb tinimánia és ezek a nagy rajongók hirtelen eltűnnek.
2012. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Hát nekem fogalmam sincs kik azok :D
2012. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%
látom még vannak normális emberek
2012. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
36%
Fogalmam sincs, miért vannak elalélva a korombeliek tőlük.Szerintem egyik sem nevezhető helyesnek + hangjuk sincs sok.Majd eltűnnek a süllyesztőben...
2012. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

szerintem nem olyan rosszak... és az utolsó előtti válaszolónak : szerintem Harry igenis helyes :D.

De kinek a pap kinek a papné :)

2012. márc. 28. 14:33
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
Én már az x-factor óta kedvem őket.Azt mondani hogy alig van hangjuk elég érdekes mert a magyar tini sztárokat magasan felülmúlják.Nekem szimpatikusak nem csinálnak botrányokat ami tényleg nagy dolog a mai világban mert ez már divattá vált sajnos... Én szurkolok a fiúknak hogy sokáig fent maradjanak az élmezőnyben. :)
2012. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
NAGYON JÓK!!!:D és szerintem is Harry helyes!:)
2012. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
34%
Egyet értek az utolsó két hozzászólóval szerintem is nagyon tehetségesek és Harry tényleg helyes főleg azzal a cuki mosollyal az arcán.<3
2012. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%
Már herótóm van tőlük.....-.- a csapból i ők folynak. Részemről annyi h 5 vagy meennyi,,átlagos tinisrác összevan rakva és énekelnek. és a kiscsajok elalélnak tőlük mert hát 5-en(öTEN) vannak..sok helyes pasi.....De engem leginkább az idegesít az ilyen hirtelen felkapott sztárocskákba, hogy nem küzdöttek meg a népszerűségért. ez az 50 000 000 nézettség(csak tipp) a zsebükbe hulott és vannak más, értékesebb zenekarok, akik nagyon sok mindent megtettek azért, hogy a zenéjüket megismertessék a világgal, mégis tized akkora az érdeklődési körük. Én csak ezt nem tartom korrektnek az egészben. Ennyi.
2012. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon jók!!! És Harry a leghelyesebb :)

De a többi srác is helyes :P

2012. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!