Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a One Directionról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 15:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%
Azért vicces, hogy adtam egy tök normális hangnemű választ, és lepontozzák a fanok, hogy nem hasznos... a negatív válasz is hasznos gyerekek. Első voltam.
2012. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%
Méh szerencse hogy én csak annyit írtam hogy nem ismerem őket és nem fejtettem ki a véleményem, különben kaptam volna én is a nemhasznosokat rendesen xD.
2012. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

nyugodjatok meg én csak az emberek véleményére voltam kíváncsi... :)

a veszekedés nem vezet sehova fogadjátok el hogy vannak fanok és antifanok aztán ennyi :D

2012. márc. 30. 21:15
 14/28 anonim ***** válasza:
43%
Az hogy nagyon jók és cukik :)
2012. márc. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
58%
állati jó a hangjuk,és olyanok egymásnak mint a testvérek bár nem régóta ismerik egymást,viccesek,jófejek és nem beképzeltek! és persze nem mellesleg nagyoon helyesek,főleg Zayn *--*! és őket nem lehet egy justin bieberhez hasonlítani,mert justin idióta számokat énekel a többit nem is mondom..az 1D-nek viszont van értelme,és ők sokat kűzdöttek a hírnévért,tehát megérdemlik teljes mértékben a körülöttük lévő felfordulást! :')
2012. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanúgy vagyok vele, mint anno Justin Bieberrel.

Nem zavar a létezésük ,amíg senki nem tolja a képembe, hogy nesze, hallgassam kis cukik! :D Mert én se tolom bele senkinek a képébe a rockerkedésem foszlányait, aki nem vevő rá. Ha akarja, kiszedi a fülest a fülemből, és belehallgat.

Egy számukat se hallottam még végig, mert nem tetszett. Egyáltalán nem az én stílusom, és mint pasik se jönnek be.


14/L

2012. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
28%
Rühellem őket átlagos hangjuk van de mivel a média nyomatja meg hát milyen jól néznek ki a sok hülye tini lány hirtelen hatalmas fan lett...
2012. ápr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem az dobta fel őket ilyen hirtelen, hogy dallamosak a számaik, és egy csomó lány bírja őket. Egyébként azt sem értem miért mondogatják, hogy ááá de ckikaa, meg mukika, meg édibédi, meg satöbbi. nem kell elájulni, szerintem semmi különös nincs bennük. eddig egy számukat hallottam, (aminek a klippje emlékeztetett egy torokcukorka reklámra XD) az egész jó...azért bíbörkével ne hasonlítsuk össze őket, mert jóval feljebb vannak intelligenciában, és normalitásban is. justin egy popó arcú kiscsaj.
2012. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
87%

imádom őket!

ZAYN♥♥♥♥

2012. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
25%
A létezésükkel nincs bajom,ha senki nem beszél róluk. Hangjuk 0, és még jól se néznek ki. Egyszerűen annyira utálom őket,hogy az kész.
2012. ápr. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!