Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok, nektek bejön Wade...

Lányok, nektek bejön Wade Wilson ?

Figyelt kérdés
[link]
aug. 7. 21:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Nekem igen, szeretem a tetoválásokat. Mondjuk lehetne kevésbé összefirkálva az arca, ez kicsit már sok, de egyébként jó pali.
aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Jarnál is vele?
aug. 7. 21:48
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mivel egy gyilkos!?😂
aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

3.

Attól még sok csajnak bejön.

aug. 7. 21:50
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Gci ronda
aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%

A legjobb a horogkereszt tetkó az arcán.

Megengedheti magának, mert élete végéig börtönben marad. De szerintem kevesen engedhetik meg maguknak azt a luxust, hogy vele járjanak, ha szabad lenne.

aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%
Nem, egy undormány az ember.
aug. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%
Nem
aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
0%

Igen

Szerintem nagyon sármos, tipikusan az én ideálom, bár az arc tetkó nekem sok. Sajnálom, hogy gyilkos, kár érte. Nagyon bízom benne, hogy igaz az állítás, hogy csak a gyerekeit védi és emiatt ismeri be a tettét. Ha igaz, akkor még érdemli a halál büntetést.

aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a tetkók nélkül sem jóképű… Meglepő nekem, hogy csak azért mert sok tipikus “jópasi” jegyet hordoz, illetve nagyon magas, már sokan “jópalinak” tartják, mert hiába vannak pl. gödröcskéi, markáns álla ezek a jegyek egymással abszolút nem harmonizálnak annyira hogy olyan nagyon jóképűnek lehessen mondani.


[link]


A szemén pedig kifejezetten látszik, hogy pszichopata, lelketlen gyilkos. Anélkül is tudnám róla, hogy egy agresszív beteg ember, hogy erről lenne híres.

aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!