Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valaki elmagyarázná, hogy mi...

Valaki elmagyarázná, hogy mi ez a felhajtás Wade Wilson sorozatgyilkos körül? Nők milliói meg akarják menteni. De miért?

Figyelt kérdés
aug. 7. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Mert nők millióit hagyta életben.
aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

"Nők milliói meg akarják menteni"

Forrás?

aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Világraszóló mozgalom. Save wade wilson. Alá kellene írni. A Tiktok tele van vele.
aug. 7. 21:12
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
A petíció alapján pont nem őt akarják megmenteni, hanem a halálbüntetés ellen vannak. Konkrétan akárki más is lehetne Wade helyében.
aug. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Nagy nyilvánosságot kapott az ügye. Durván szét van tetoválva az arca, de ezek nélkül külsőre kifejezetten jóképű férfi lenne, elegánsan öltözik a tárgyalásokra. Ez pedig már elég ahhoz, hogy sok nő sajnálja.


Férfiként pl. én is azokat a 15-17 éves diákjaikkal szexelés miatt bebörtönzött tanárnőket sajnálom jobban, akik egész csinosak.

[link]

aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
94%

Én csak kb egy hete tudom ki ez. A felhajtás annak szól, hogy ahogy hallottam nincs ellene kézzel fogható bizonyíték. Nincs DNS se az autón, se rajta, se az áldozatokon.

Ha kivégzik és utólag kiderül hogy nem így volt mi lesz? Az esküdtek akik amúgy tök laikus emberek majd tárogatják kezeiket?

aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert jóképű. Ennyi.
aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
A tinilányok és az idősebb csajok, a woke hatására a rossz fiúk lettek a szimpatikusabbak. Példa:Cameron Herrin. De ő is csak a bongyor haja miatt, meg a meleg femboy alkata miatt mert azok is a felvilágosult világ jellemzőit viseli
aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
46%
Mikor belépett a kék öltönyben azt hittem elolvadok,nagyon nagy megjelenésű csávó, közbe sír a szivem nagyon szép fiatal férfi nem így kéne véget érnie❤️
aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
39%
Azért vagyunk oda érte,mert helyes,sármos karizmatikus pasi, bevallom valóban vonzó az én szememben is,amint meglátom ezt a Wade-t a tiktokon tüzelek mint a gépágyú🫠😅
szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!