Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rajongtok Arnold schwarzenegge...

Rajongtok Arnold schwarzeneggerért?

Figyelt kérdés
Én rajongok érte nagyon csak kicsit sajnálom is meg egy kicsit kételkedek benne hogy ami fent van neten a fiatal Arnold hogy ez az öreg Ember nemis arnold aza baj amikor hírresebb volt az már 50 60 éve volt és már nem kap annyi figyelmet úgy találkoznék vele előben kár hogy nem láttam akkor őtt amikor elemiben volt fiatalon őtt 26 éves vagyok

júl. 26. 05:44
 1/10 Kedves Vezető ***** válasza:
81%

Az ő filmjein is nőttem fel, a True Lies al bezárólag maradandó filmekben volt, aztán még az Ítéletnap is tetszett. De persze, anno mindenki rajongott a Predator, Terminator, Emlékmás, stb korukat megelőző filmekért is, és érte is.

80as-90es évek egyik legobb akciósztárja, olyan akire még felnéztünk.

júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
76 éves. 60 éve még gyerek volt. Egyébként mi ez a zagyvaság, amit összehordasz? Nem tudsz magyarul fogalmazni? Nem rajongott mindenki érte. Például én sem, de a rokonaim, ismerőseim, kollégáim sem csípték különösebben. De a műfajt sem.
júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem a mai világban nehéz azt elérni amit ő elért 1000 évente születik egy olyan mint ő vagy szerintem már nem is fog születni senki olyan mint ő aza baj kicsit elvan tünve inkább Colemant éltetik aki elért csak nyert sima 8 Olimpiát Arnold is nyert 7x plusz színész és kormányzó ez a nem semmi.
júl. 26. 14:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen embernek kelenek a világnak nem szabadna öregedniek vagy meghalniok kitalálhatnának már valamit ezek a nagy tudósok.
júl. 26. 14:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Elfogult vagy, és elhomályosítja a látásodat. Mennyivel ér az ó élete többet, mint anyukádé, apukádé, a tiéd, az enyém? Színész, és akkor mi van? Milliónyi színész van. Ők ne éljenek örökké? A mesterszakács, kiváló könyvkötő, mozdonyvezetőnek nem jár a hosszú élet?
júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az egy átlagos élet mondj egy hasonló nevet aki annyit elért mind ő esetleg még CR7 ő is egy csoda.
júl. 26. 15:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel, hogy mit ért el. Nem értek egyet veled. De nem csak őt, hanem senkit nem emelnék ki a több nagyon sok milliárd valaha élt, élő, és majdan megszülető emberek közül, hogy na ő élhetne ezer esztendeig meg örökké. Ki csoda ez a fickó, hogy kivételes legyen? Senki.
júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"mondj egy hasonló nevet aki annyit elért mind ő"

. *mint


És mondok tizet:

Miles Davis

Pelé

Marlon Brando

Roald Amundsen

Lon Chaney

Paul Cezanne

Immanuel Kant

Bob Dylan

Platón

Eukleidész

júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Többszörös bajnok a sportágában, ez nem ritka. A karrierje idején nem sok izmos "színész" volt. Mondjuk túl sokféle szerepet azért nem bíznék rá, de ez a többi volt sportoló színészre is elmondható. Én is kedvelem, de azért nem látok ilyen homályosan. Még a terminátor szerepére sem őt, hanem egy átlagos, legfeljebb egy kicsit izmos testalkatú, és persze az angolt akcentus nélkül beszélő színészt választottam volna, mert ugye így nehéz lett volna beolvadni... Ráadásul egyik filmjében sem sportol semmit, pedig egy ilyen testalkat fenntartásához rengeteget kell, és mellette enni is bőven. Ez persze nem az p hibája, és sok filmet feldobott a humorával is. Tehát ennyit a színészetéről. A kormányzóság szimpátia kérdése is, őt szerették, hát miért ne szavazzák meg? Nem ismerem az akkori ellenfeleit.
júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ebben kivételesen bodybuildert játszott:

[link]

júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!