Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Azahriah-ról?

Mit gondoltok Azahriah-ról?

Figyelt kérdés
Egy huszonéves kis senkiről van szó, aki fel lett hype-olva az utóbbi időben. Belehallgattam pár számába, fel is forrt az agyvizem rendesen. Borzasztó, hogy a mai fiatalságnak erre a szemétre van igénye.

#hype #Azahriah #BaukóAttila #magyarelőadó
2023. okt. 13. 14:29
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egész hallgatható.


Bocs, de én azon röhögök, hogy olyanok képesek fikázni, akik mondjuk Retro rádiót hallgatnak :D


Az biztos, hogy Magyarországon e téren is borzasztóan elmaradott. Semmivel nem látom Azariaht, mint bármelyik népszerá előadót 20-30 évvel ezelőttről.

Itt megint az a probléma, hogy tele van az ország megkeseredett, lepukkant boomer prolikkal, akik vmiért azzal áltatják magukat, hogy régen minden jobb volt.

2023. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
58%
Én sem ismertem mostanáig, de pl. ezen a koncertfelvételen: https://www.youtube.com/watch?v=4yjMWp_zIVs&t=574s kb. 6:45-től a Four Moods nagyon üt. Aztán vannak kevésbé bejövős számok, de sztem brutál tehetséges.
2023. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tehetséges, nagyon gagyi.
jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"Pontosan ez a gond veletek ez a probléma

Azt hiszitek Aziról beszélni az egy jó téma

Megy a sok blablablablabla rólam

Hogy hogyan érzek rá minden egyes kis nyüansznyi fortélyra

De 21 évesen tesó kajak leszarom

Hülye vagy ha azt hiszed hogy magam megadom

Ha mind ugyanoda tartunk akkor faszér' megyünk hátra

Gondolkozz, most elköszön a báttya"

jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
10%
Látom itt mindenki le van pontozva. :D Az Azahriah egy gyenge f..s trash.
jún. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!