Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Azahriah-ról?

Mit gondoltok Azahriah-ról?

Figyelt kérdés
Egy huszonéves kis senkiről van szó, aki fel lett hype-olva az utóbbi időben. Belehallgattam pár számába, fel is forrt az agyvizem rendesen. Borzasztó, hogy a mai fiatalságnak erre a szemétre van igénye.

#hype #Azahriah #BaukóAttila #magyarelőadó
2023. okt. 13. 14:29
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
54%

Most, hogy ennyit van róla szó, belehallgattam, nem az én stílusom.



Alapvetően azt, hogy két napon is megtölti a Puskást BÁRKI, a csordaszellem számlájára írom.

2023. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
29%
Irigylem, tök jó élete van, nem kell raktárban dolgoznia, kúrja a kis tini csajokat, tele van pénzzel, mi kell még? Bár a helyében lehetnék, legalább egy napra.
2023. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
37%
Én a helyében csak palacsinta fesztiválra járnák.
2023. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
72%

Én csak egyszerűen nem értem, hogy mit esznek rajta. Volt már hasonló stílusú előadó idehaza, vannak mindenféle szempontból különlegesebb előadók... a magyarok nem ismerik ezeket az előadókat, ezek szerint, ha Azit képesek ennyire sztárolni.

Azt elismerem, hogy self-managementben nagyon jó a srác. De egy tehetségkutatóban az első körben esne ki, annyira nincs hangja.

2023. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
56%

Évekkel ezelőtt fedeztem fel a youtubon Paul Street-kent. Nagyon szerettem a videóit, a hangját is.

Aztán jött a nagy felhajtás körülötte, időbe telt mire rájöttem, hogy ez az a srác, akit láttam youtubon. Belehalgattam a zeneibe és sokszor egy szót sem értettem belőle. Aztán 1-2 számát megszerettem, de ennyi.

Mindenesetre le a kalappal előtte, valamit nagyon tud.

2023. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
29%
Olyan mint sp volt régen.
2023. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
53%
Vannak jó számai.Szerintem nagyon tehetséges, ráadásul újat hozott itt a magyar zenei életben.Fiatal kora ellenére már elég messzire jutott, szerintem nagy benne a potenciál.Én nem sajnálom tőle a sikert, tartson ki sokáig, megérdemli.
2023. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem jön be a számai, de hát erre van igény, engem nem zavar.
2023. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
54%
Nekem tetszik a stílus amit képvisel, és alapvetően minden számát szívesen hallgatom.
2023. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
61%
35 éves vagyok, nem a kifejezett fogyasztói korosztály. Amíg a dalaiban nem fröcsög a mocskolódás, addig nekem maximum semleges marad. Nem vagyok szélsőséges ember, ha ettől sikeres, csak annyit kívánok neki, hogy idővel ne fulladjon bele a népszerűségbe. Mert annál rosszabb nincs.
2023. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!