Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Azahriah-ról?

Mit gondoltok Azahriah-ról?

Figyelt kérdés
Egy huszonéves kis senkiről van szó, aki fel lett hype-olva az utóbbi időben. Belehallgattam pár számába, fel is forrt az agyvizem rendesen. Borzasztó, hogy a mai fiatalságnak erre a szemétre van igénye.

#hype #Azahriah #BaukóAttila #magyarelőadó
2023. okt. 13. 14:29
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
67%
Ha valaki megtölt 2x egy Puskást, az nem véletlen, nekem sem tetszik a zenéje, (alapból nem szeretem a cigány zenére hajazó számokat) de igenis tehetséges.
2023. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
26%

"Belehallgattam pár számába, fel is forrt az agyvizem rendesen."


Pontosan mitől forrt fel az agyvized?


Én nem hallgatom a srácot, nyilatkozataiból ismerem, onnan meg azt szűrtem le hogy nem jó felé megy a személyisége. Ettől függetlenül megtölthet 6 pancsó arénát és végig turnézhatja latin-amerikát is, nem fog érdekelni.


Nem fog meghatni, ha negatív véget ér a karrierje és az sem fog különösebben érdekelni, ha öregkorában milliárdosként hal majd meg egy playboy életstílusban.


Mindenki élje a saját életét és kész. Nem tudom miért kell mások dolgaival foglalkozni.

2023. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
32%
Én is letojom, de tényleg szörnyű, hogy erre van igény.
2023. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
40%
Nem az én stílusom. Jelenleg népszerű mert meg tudja tölteni a Puskást. Én személy szerint ingyen se mennék ki a koncertjére.
2023. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
24%

Tök jó zenéi vannak. Más véleményem nincs, mert kb ennyire érdekelnek a zenészek, hogy tetszik-e amit hallok, vagy sem.

Nyugodtan mondhatsz példákat, neked mitől nem forr fel az agyvized, remélem kizárólag barokk klasszikus zenéket hallgatsz, mert kb minden másba ugyanúgy bele lehet kötni.

2023. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
16%

Tök jó zenéi vannak.


Milyen hangszeren játszik?

2023. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
18%
Toi toi
2023. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagyok elragadtatva tőle, de amire van igény azt venni is fogják....
2023. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%
Semmit. A saját életemmel foglalkozom.
2023. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
61%
Én szeretem a zenéit, örülök a sikerének. Tehetségesnek tartom, persze nem a legtehetségesebb zenész a világon, nyilván pl egy Freddie Mercury közelébe nem érhet, de nem is kell. Ő a saját maga kis stílusában alkosson csak szépen, lényeg, hogy tudja a saját határait, és amit csinál, azt jól csinálja (szerintem). Én bízom benne, hogy Magyarországon kívül is ismerni fogják!
2023. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!